Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Veel verzilverd bestek
Resultaat: 50 EUR

50 Delen plated bestek 20e eeuw; 12x grote vork, 13x grote lepel, 6x ijslepel, 4x opdienlepel, 4x kleine vork, 1x suikerschepje, 12x botermes, 1x vleestang, 1x taartschep, 1x kaarskandelaar, 1x servet...

Zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren ketting
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 50 EUR

24 Delen oud plated; zoutstrooiers, bril, flesje, broches, kruis, etui etc. Cond.: G

Plated deksel
Resultaat: 50 EUR

Plated close-off deksel met maiskolf montuur, gemerkt Christofle 17x22x22cm. Cond.: G

Ovaal zilveren pillendoosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren pillendoosje met knopje op deksel 900/000 ca. 23gr. 5x2cm. Cond.: U

Div. klein zilver
Resultaat: 45 EUR

Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G

Zilveren koolpotje
Resultaat: 40 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U

Pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G

Theezeefje + onderbakje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U

Zilveren breipennenhouder
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren breipendoppen in de vorm van laarzen aan jasseronketting 835/0200 ca. 26gr. Cond.: U

Calebas, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse calebas met zilveren opening, gegraveerd Amistad 5xø9cm. In zeer goede staat.

Zilveren poedersuiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren strooilepel, jaarletter I: 1918. 835/000 ca. 48gr. L.: 16cm. Cond.: U

Grote zilv. lepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren eetlepel, buitenlands MT: JK 835/000 ca. 73gr. 20cm. Cond.: U

Zilv. peper&zout stel
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren peper&zoutstel met glazen inzet Engels 7xø4cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U

Zilveren rozenkrans
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilveren rozenkrans 2e gehalte MT: C. van der Wadding Arnhem ca. 1900 ca. 28gr. Cond.: U

Zilv. armband, bijbelslot
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren bijbelslot vermaakt tot armband met jasseron-tussenschakels ca. 26gr. L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren vogelpaar
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren vogelpaar zittend op een takje. 925/000 ca. 32gr. 5cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud zilver; 1x bewerkt heft (brievenopener), 1x lippenstift houder 800/000 en 1x mesje, Christoffle France 4,5-11cm. Cond.: G

Zilveren suikerlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver 19e-20e eeuw; 1x horlogeketting 28cm, 1x miniatuur koebel 2,5cm. 800/000, 1x kettinghanger 3cm. 925/000 en 2x tanden in zilveren hanger 3cm. 800/000 Cond.: G

6 (zilveren) Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Zes delen miniaturen ca. 1900, deels zilver; 3x miniatuurzaag 925/000, 1x zilveren spijker met monogram, fungerend als potlood, 1x miniatuurschep (geen zilver), 1x miniatuur zakmes 3,5-6cm. Cond.: G

3 Zilveren kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie sierkurken; 2x zilver en 1x plated schenkkurk Cond.: U