Paar Hollands zilveren strooiers MT: Tj. F. Landmeter Schoonhoven, jaarletter K: 1970 ca. 835/000 80gr. H.:10cm. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, MT: VK te Utrecht, jaarletter D: 1938 ca. 56gr. L.: 13cm. Cond.: U
Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en hals, Hollandse keur MT: H eind 1800 Cond.: G
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Prachtig rond zilveren schaaltje, 33 gehalte buitenlands gekeurd. Rand is geheel fijn uitgewerkt.Staand op 3 bolpootjes.5xø15 cm., Cond.:U
Rijkelijk bewerkte prachtig zilveren visdiencouvert 925/000 Z1. Heften zijn bewerkt met florale ornamenten en putti aan het eind. Lengte mes ca. 30cm. Lengte vork ca. 27cm. gewicht ca. 309gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten 835/000 ca. 350gr. H.: 13cm. Cond.: U
Monumentaal Djokja zilveren uitgebreid theeservies; groot ovaal dienblad, theepot, melkkan, suikerpot, theezeef met lekbak, lepelvaas met bijbehorende theelepels en taartvorken. Totaal 13 stuks ca. 43...
Hollandse kristallen schaal met 835/000 zilveren hengsel met parelrand MT: JHMH Rennefeld Amsterdam, jaarletter M: 1922 ø26cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met kralentas en jasseronketting 2e gehalte grootkeur, jaarletter U: 1955, Schoonhoven MT: M2 18cm. Cond.: U
Zilveren tasbeugel met dubbele jasseronketting ca. 67gr. 14cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Paar mooie sterling zilveren tafelkandelaars 925/000 H.:24cm. øvoet: 11,5cm. Totaalgewicht ca. 637gr. Cond.: U
Hollands zilveren trekpotje met houten greep MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter M: 1896. 835/000 ca. 365gr. H.: 13cm. Cond.: U
Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U
Antiek Hollandse gegraveerd zilveren schenkkannetje MT: L&K Christiaan Lang, Jacob & Koops Rotterdam, jaarletter W: 1856. 835/000 ca. 147gr. H.: 11cm. Cond.: U
Twee zilveren horlogekettingen 835/000; 1x ketting met kapittelslot en 1x met veerslot L.: ca. 26cm. Gewicht samen ca. 66gr. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine aan jasseronketting 835/000 ca. 38gr. Cond.: U