Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren trekpotje
Startprijs 275 EUR

Apart antiek Hollands zilveren kannetje met scharnierend dekseltje versierd met parelrand, MT: Lambertus Spiegeler Amsterdam, jaarletter O: 1873. 835/000 ca. 263gr. H.: 15cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel MT: W.P. Willem de Plegt Schoonhoven, jaarletter 1883. 835/000 ca. 33gr. 10cm. Cond.: U

Zilv. suikerklontjes-tang
Startprijs 20 EUR

Engels zterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Engels zilveren strooier
Startprijs 90 EUR

Engels sterling zilveren strooier gemerkt Birmingham, jaarletter F: 1905 925/000 H.: 9cm. ca. 32gr. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren dubbele tasbeugel, mooi gegraveerd MT: Hendrik Copier Schoonhoven, jaarletter 1916. 835/000 ca. 32gr. 9cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbeugel met binnebeugel MT: B onduidelijk, 835/000 ca. 26gr. 8cm. Cond.: U

Zilveren zuurvork
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands zilveren zuurprikker MT: onduidelijk, jaarletter S: 1928. 835/000 ca. 22gr. L.: 18cm. Cond.: U

Zilveren nagelvijlset
Startprijs 25 EUR

Engels zilveren manicuresetje 925/000 L.: 12,5cm. Cond.: G

Zilveren theeglas-houder
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren theeglashouder MT: Tj. F. landmeter Schoonhoven, jaarletter O: 1949 7xø6,5cm. ca. 63gr. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Vierkant Engels zilveren doosje met scharnierend deksel, Hollands Z1 keur 925/000 8,5x8,5x3,5cm. Cond.: U

Zilveren vorkje + roomlepel
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren zuurvorkje met getorste steel en Engels zilveren roomlepel. Samen ca. 46gr. Cond.: U

Zilveren vulpotlood
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands zilveren vulpotlood met draaimechaniek, klip ontbreekt 835/000 L.: 12,5cm. Cond.: R

Zilveren schenktuit
Startprijs 25 EUR

Zilveren schenktuit 800/000 ca. 17gr. Cond.: G

4 Delen plated
Startprijs 20 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U

Zilveren poedersuiker strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren strooilepel, jaarletter I: 1918. 835/000 ca. 48gr. L.: 16cm. Cond.: U

2 Parfumflacons
Startprijs 50 EUR

Twee parfumflesjes met zilveren monturen (1 defect), beide behoeven restauratie

Plated tasje "German Silver"
Startprijs 20 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

Plated beugeltas 1880
Resultaat: 20 EUR

Antieke plated beugeltas met originele velours buidel in goede staat 21x19x1cm. Cond.: G

Zilveren vogelpaar
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilveren vogelpaar zittend op een takje. 925/000 ca. 32gr. 5cm. Cond.: U

4 Delen plated
Startprijs 50 EUR

Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G

6 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G

Zilveren melk- en suikerpot
Resultaat: 160 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U

Zilv. sigarenhouder in foudraal
Resultaat: 20 EUR

Zilveren sigaren-mondstuk in foudraal bewerkt met koren en bloemen ca. 1900 10,5cm. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud zilver; 1x bewerkt heft (brievenopener), 1x lippenstift houder 800/000 en 1x mesje, Christoffle France 4,5-11cm. Cond.: G

Zilveren lepel
Startprijs 150 EUR

Grote antieke zilveren gelegenheidslepel 835/000. In de bak een afbeelding van admiraal De Ruyter en op de steel een grote driemaster. Jaarletter B: 1886 L.: 30cm. ca. 127gr. Cond.: R

Zilv. suikerstrooier
Startprijs 175 EUR

Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U

Engels zilveren strooier
Startprijs 90 EUR

Antieke Engelse sterling zilveren strooier rustend op 3 pootjes H.:9cm. ca. 44gr. Cond.: U

Hollands zilveren hengsel
Startprijs 75 EUR

Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U

Grote zilv. lepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren eetlepel, buitenlands MT: JK 835/000 ca. 73gr. 20cm. Cond.: U

5 Delen zilver
Resultaat: 85 EUR

Hollands zilveren kandelaar, laag model 2 zilveren zoutbakjes op pootjes (waarvan 1 met blauwglazen inzet), 1x servetring en 1x verzilverd tafelkandelaartje Cond.: G

Zilveren suikerlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren roomlepel met fraai bewerkte steel ca. 15gr. L.: 9cm. Cond.: U

2 Plated sauskommetjes
Resultaat: 25 EUR

Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G

2 Boekjes, zilver
Startprijs 25 EUR

Twee lederen adressenboekjes met zilveren applicatie 925/000 12,7x17cm. en 8,5x13,5cm. Cond.: G

Doosje zilver
Resultaat: 80 EUR

Engels zilveren presenteeretui, binnenzijde verguld Z2 keur 835/000 ca. 180gr. 12,5x8,5cm. Cond.: G

3 Servetringen + pillendoosje
Startprijs 35 EUR

Drie Hollands zilveren vingerdoekringen en een bolvormig rechthoekig pillendoosje 835/000 ca. 48gr. (totaal) Cond.: G

3 Zilveren lepels
Startprijs 75 EUR

Drie zilveren lepels; 1x Hollands zilveren kleutereetlepeltje, 1x Hollands zilveren suikerschep met molen en 1x Hollands zilveren theeduim MT: Johannes Hendrikus Schijfsma Sneek, jaarletter V: 1905. G...

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Antiek Hollands zilveren theeschepje, kolenbakmodel, groot keur 835/000. MT: HS onduidelijk, jaarletter Z: 1834 ca. 10gr. L.: 9cm. Cond.: R

3 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke zilveren eetlepels in zeer goede staat MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch, jaarletter G: 1841. 835/000 ca. 174gr. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren schaal 800/000 voorzien van brede rand waarin florale motieven, MT: Aug. Stockum ca. 252gr. ø26cm. Cond.: U

Plated deksel
Resultaat: 50 EUR

Plated close-off deksel met maiskolf montuur, gemerkt Christofle 17x22x22cm. Cond.: G

6 Lepels & Vorken Christofle
Startprijs 80 EUR

Zes verzilverde Christofle tafelcouverts Cond.: U

Zilveren koets
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur van een verrijdbaar strandhuisje, deurtje ontbreekt 800/000 ca. 37gr. L.: 8cm. Cond.: G

Zilveren molen
Startprijs 150 EUR

Zilveren miniatuur van een molen, Hollands zilver groot keur, jaarletter N: 1923 835/000 ca. 39gr. H.: 11cm. Cond.: U

Ovaal zilveren pillendoosje
Resultaat: 50 EUR

Ovaal zilveren pillendoosje met knopje op deksel 900/000 ca. 23gr. 5x2cm. Cond.: U

Zilveren kruiwagen
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur van een handkar 20e eeuw 925/000 ca. 40gr. L.: 9cm. Cond.: U

Rond zilv. pillendoosje
Resultaat: 25 EUR

Rond zilveren pillendoosje glad model 925/000 ca. 9gr. ø3cm. Cond.: U

Zilv. gevlochten pillendoosje
Startprijs 50 EUR

Driekantig sterling zilveren doosje Mexico, rondom zilveren vlechtwerk ca. 37gr. 4x3cm. Cond.: U

Zilv. scharenslijpkarretje
Resultaat: 85 EUR

Zilveren miniatuur van een handkar met scharenslijp en trapaandrijving, made in USA 925/000 ca. 71gr. L.: 6cm. Cond.: U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollands zilveren doosje op vier klauwpootjes. Deksel met handgravure, groot keur MT: WS onduidelijk, jaarletter A: 1860. 835/000 ca. 131gr. 12,5x7x4cm. Cond.: U

2 Delen zilver
Startprijs 130 EUR

1x Kristallen theebus met zilveren montuur en dop. 1x Kristallen roomkan op zilveren voet Hollands gekeurd (H.: 12cm.). Roomkannetje beschadigd bij greep Cond.: G

11 Zilveren vorkjes
Resultaat: 75 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes, puntfiler met bewerkte rand 835/000 MT: VK van Kempen ca. 169gr. Cond.: U

4 Zilveren vorken
Startprijs 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G

5 Delen zilver
Startprijs 60 EUR

Vijf delen zilver 835/000; botermesje, petit-four schepje, 2 vleesvorkjes en een zuurvorkje. Totaalgewicht ca. 126gr. Cond.: U

5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

4 Vorkjes
Startprijs 35 EUR

Vier zilveren vorkjes 2x Hollands gekeurd en 3x buitenlandse keur 835/000 ca. 48gr. Cond.: U

2 Suikerscheppen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren suikerschepjes 1x MT onleesbaar en 1x Jacobus Johannes Driessen Schoonhoven eind 1800. ca. 23gr. Cond.: U

Vork + Lepel
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver 19e-20e eeuw; 1x horlogeketting 28cm, 1x miniatuur koebel 2,5cm. 800/000, 1x kettinghanger 3cm. 925/000 en 2x tanden in zilveren hanger 3cm. 800/000 Cond.: G

6 (zilveren) Miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Zes delen miniaturen ca. 1900, deels zilver; 3x miniatuurzaag 925/000, 1x zilveren spijker met monogram, fungerend als potlood, 1x miniatuurschep (geen zilver), 1x miniatuur zakmes 3,5-6cm. Cond.: G

Zilveren Engels servies
Startprijs 650 EUR

3-Delig Engels zilveren theeservies 925/000 met bewerkte bovenranden. Totaalgewicht ca. 700gr. Cond.: U

Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G