Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G
Zittend 2 kleurige bronzen boedha op een rots, leunend met de kin op zijn handen 2e helft eeuw 15x15x9cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G
Acht bronzen figuren 20e eeu, voorstellend musicerende Indiase vrouwen 15cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Bronzen figuur voorstellend een mandolinespelende elf, Jörg Steegmüller 27x20x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G
Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G
J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G
Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G
Grote bronzen plaquette 19e eeuw met reliëfdecor van zeemonster, vogels, druiven etc. ø16,5cm.
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Bronzen figuur van Smidt felling (1895- 1930 Duitsland) voorstellend een vissersjongen met hoge laarzen en stormmuts 26cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Bronzen elf 20e eeuw ongesigneerd in zeer goede staat 25x18x9cm. Cond.: G
Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G
Tinnen beeldengroepje ca. 1890 van herdersjongen met drie schapen (pootje mist), koud beschilderd in Weense brons stijl 8x12x6cm. Cond.: R
Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G