Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Indonesisch fantasiefiguur Barognsai, prachtig gedetailleerd uitgewerkt van djatihout 20e eeuw 38x31x14cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G
Bronzen zittende panter in Art Deco vormgeving, gesigneerd Milo, 21e eeuw 33xø15cm. Cond.: U