Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dienblaadje op 3 pootjes
Startprijs 675 EUR

Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel
Startprijs 240 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U

Plated bestek 6-persoons
Resultaat: 45 EUR

Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G

12 WMF vorkjes
Resultaat: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Resultaat: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

Hanger amazoniet/diam.
Startprijs 50 EUR

Ketting L.45 cm. waaraan hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een amazoniet 37x21mm. incl. oog. Oog is bezet met 4 blauwe diamanten. ca. 16.7 gr.

Design hanger + barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G

Hanger schuimgoud
Resultaat: 110 EUR

Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.

Koningsketting
Resultaat: 30 EUR

Koningsketting L.50 cm., ø 6mm., staal verguld D Orata von FBM, ca. 74.7 gr.

Collier bergkristal-onyx
Resultaat: 60 EUR

Collier van bergkristal met onyx 18x10 mm., L.42 cm., karabijn sluiting en tussen delen zilver 925/000. ca.96.6 gr.

Carneool hanger GG
Resultaat: 30 EUR

Hanger GG 585/000 met een carneool. L. 4 cm.

Hoefijzer ring
Startprijs 180 EUR

Ring RG 585/000 in de vorm van een hoefijzer, ongest.getest, met 5 ronde gefac.smaragden in zeer goede kleur, en 4 oud slijpsel diamanten, 0.22 crt. W/SI, ø 50, 2.1 gr.

Lemon citrien
Resultaat: 75 EUR

Ovaal laser cut lemon citrien, 35c24 mm., 71.97 crt.

Smaragd
Resultaat: 110 EUR

Gefac. smaragd, 8-hoekig, 2.88 crt., 9.3x7.7 mm.

Smaragd
Resultaat: 100 EUR

Smaragd 8-hoekig,gefac., 1.80 crt., 7 mm

Hollands zilveren hengsel
Startprijs 65 EUR

Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U

Krist. sigarenbeker, zilv. voet
Startprijs 120 EUR

Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U

Stofblik
Startprijs 190 EUR

Mooi Hollands zilveren tafelblik, zwaar bewerkt met Oud Hollandse voorstelling 835/000, waarborgkantoor Amsterdam, jaarletter J: 1944, ca. 167gr. 17,5x18,5cm. (incl. handgreep) Cond.: U

Zilveren sjaal-broche
Resultaat: 55 EUR

Zilveren sjaalbroche Jugendstil ca. 22gr. 7,5x4cm. Cond.: U

Zilveren draaiorgel
Resultaat: 95 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U

Mergboor
Startprijs 325 EUR

Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U

Frans zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...

Wandelstok, zilver
Resultaat: 80 EUR

Wandelstok van hardhout met zilveren Jugendstil greep L.: 82cm.