Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Porseleinen figuur voorstellend een jongen met duif in de hand, gemerkt Unterweissbach GOR 15c9c11cm. Cond.: G
17 Delen divers Chinees porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw. Lichte beschadigingen Cond.: G
9-Delig porseleinen gebakstel, gemerkt Schumann (Duitsland) met opengewerkte rand en vogelafbeeldingen. groteschaal is gaaf, verder beschadigingen en/of haarscheuren ø15,5-ø24cm. Cond.: M-G
Twee porseleinen mocca kop&schotels; 1x gemerkt Hochst, handbeschilderd met kasteel en goudrand 5xø9cm., 1x Nymphenburg, blauw blokjesdecor (chip) 6xø11cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse porseleinen imari borden met geschulpte rand en bloemenmotief (boerenimari) ø21cm. Cond.: G
Drie delen imari porselein 19e eeuw; 1x driehoekschaal (randschade) en 2x langwerpige geschulpte schaal (randschade) 18-23cm. Cond.: R-G
Oude Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel 20e eeuw. Afgebeeld 3 Duitse keizers, gemerkt Original Geez Germany 20x17x13cm. Cond.: G
Duitse steengoed schenkkan met tinnen deksel, rondom bewerkt met bloemen 20e eeuw, onderaan genummerd Cond.: G
Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G
Stel grote Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 31xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G
Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.