Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.
Ring GG 585/000 met een peervormige saffier 18x13 mm., ø54, ca. 5.75 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een amozoniet, 30x20mm., ø59, ca. 14gr.
Amethist set bestaande uit een collier L.48+2 cm., en oorhangers 58 mm., zilver 925/000, ca. 33gr.
Collier van ovaal gefac.saffieren oplopend 6-8mm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca. 25.1 gr.
Ring GG 585/000 met een robijn bol ø8mm., in goede kleur, en 12 briljanten 0.30 crt.,W/SI-PI, ø 64, 6.9 gr,
Ring RG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.20 crt. W/PI, ø 65, ca.4.1 gr.
Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G
Antiek Hollands zilveren fruitdienschep met gecontourneerde en handgegraveerde rand en steel. 835/000, jaarletter X: 1857, MT: onleesbaar ca. 34gr. L.: 20cm. Cond.: U