Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands zilv. soeplepel
Resultaat: 175 EUR

Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U

3 Suikertangen
Startprijs 110 EUR

Drie zilveren suikerklontjestangen 835/000 waarvan 2x Hollands. Gewicht samen ca. 66gr. Lengtes 7,5/11,5/12,5cm. Cond.: U

Filigrain zilv. armband + broche
Resultaat: 35 EUR

Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.

Zilv. oorbellen en broche
Startprijs 30 EUR

Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U

2 Schildpad schilden, zilv. app.
Resultaat: 80 EUR

Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

2 Zilveren kroonzakhorloges.allebeide met seconden aanduiding. een met een paard op de achterzijde. Bij een ontbreken de wijzers.

Vroeg herenzakhorloge
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..

Gouden dameshorloge
Resultaat: 190 EUR

Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.

Charm hanger parel
Startprijs 15 EUR

Charm hanger van een ongevormde peacock kweekparel, 26x17 mm. karabijn sluiting zilver 925/000,

Barnsteen-insekt
Startprijs 70 EUR

Barnsteen met insekt. L12 cm.,

Saffier ring
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 met een peervormige saffier 18x13 mm., ø54, ca. 5.75 gr.

Ring amazoniet
Startprijs 40 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een amozoniet, 30x20mm., ø59, ca. 14gr.

Amethist set
Startprijs 60 EUR

Amethist set bestaande uit een collier L.48+2 cm., en oorhangers 58 mm., zilver 925/000, ca. 33gr.

Saffier collier
Startprijs 120 EUR

Collier van ovaal gefac.saffieren oplopend 6-8mm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca. 25.1 gr.

Oorhaken GG
Startprijs 70 EUR

Onyx oorhaken 28x8mm., GG 585/000 ca.3.55 gr.

Ring robijn
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 met een robijn bol ø8mm., in goede kleur, en 12 briljanten 0.30 crt.,W/SI-PI, ø 64, 6.9 gr,

Diamant ring
Startprijs 140 EUR

Ring RG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.20 crt. W/PI, ø 65, ca.4.1 gr.

Krist. glas + roomkan, zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G

Hanger, ei-helm
Startprijs 150 EUR

Zilveren hanger met gemonteerde helm waarop gekroonde 2-koppige adelaar. Zilverteken onleesbaar. H.4cm., 12 gr., Cond.:U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R

Hengselmand, parelrand
Startprijs 825 EUR

Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)

Hollands zilv. aarbei-lepel
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren fruitdienschep met gecontourneerde en handgegraveerde rand en steel. 835/000, jaarletter X: 1857, MT: onleesbaar ca. 34gr. L.: 20cm. Cond.: U