Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Zuidzee parel collier ( 37x),ø 12.5-10 mm., met magneet sluiting gezwart zilver 925/000 van de Fa: Langer.L.46cm., 85.3 gr.
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Ketting RG 333/000 met een ronde en druppelvormige gefac. peridot en 4 orient parels, 22mm., L.41 cm., 5.1 gr.
Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.
Ring WG 585/000 bezet met 25 gefac. saffiercarrees in zeer goede kleur, ø 56, ca.7.6 gr.
4 Vuuropalen peervormig geslepen 3 van 9x6 mm., 1 van 14x10 mm., ssmen ca.9.8 crt.
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren cabaratet op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
Hollands zilveren chatelaine aan jasseroncollier met schuifton 835/000, MT: onduidelijk ca. 42gr. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U