Grote satsuma keramieken wateremmer met handvat 20e eeuw. Prachtige beschildering met figuren en bloemen in gouddecor. Helaas beide zijden gelijmd 45xø32cm. Cond.: M
Satsuma oorvaas Meying periode met mannen- en vrouwenfiguren rondom 21xø10cm.
Grote Duitse Hutschenreuther Arzberg fruitschaal en Hutschenreuther Selb sierbord met landschapsdecor 6xø29,5cm. en ø25,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen lampenvoet 1e helft 20e eeuw voorstellend een tijger met aap in de boom, gemonteerd op houten voet 33xø16cm. Cond.: G
Chinese grijze terracotta trekpot met drakenmotief 20e eeuw 13x22x14,5cm. Cond.: G
Franse Fayence tulpenvaas 2e helft 20e eeuw (gelijmd bij kraag) met bont decor, gemonogrammeerd 27xø15cm. Cond.: R
Twee majolica amphora's ca. 1900 naar voorbeeld van de Griekse oudheid. 1 vaas tuit en hengsel gelijmd en chips af, andere vaas met chips 45x24xø16cm. Cond.: R
Chinese keramieken dekselvaas 20e eeuw met bloemen- en bladdecor in zeer goede staat 29xø22cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen siervaas, gemerkt Roloff. Handgemaakt 60-er jaren met bloemdecor en goudrand in zeer goede staat 31x14cm.
Chinees keramieken waaierschaal met schependecor 2e helft 20e eeuw 29x23x3cm. Cond.: G
Drie Chinese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G