Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.
Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G
Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...
Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.
Twee antieke spoorweghorloges ca. 1900; 1x Railway Regelateur Lever, made in Italië en 1x Roskopf patent, ø5cm.
Twee Engelse antieke zakhorloges met snek; 1x zilver, balans defect met snek, gemerkt Waltham Mass en 1x plated met snek en defect uurwerk (verder redelijke staat) beide met seconden aanduiding, een m...
Zilveren Engels herenhorloge patent Lever met snek. Haarscheurtje in cijferplaat en seconden aanduiding. ø5cm.
Antiek zilveren herenhorloge St. Jenkins Ferndale met snek ø5cm. met secondenaanduiding.
Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.
Zilveren heren zakhorloge John White Fakenham ca. 1900, ø5,5cm met seconden aanduiding. .
Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.
Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.
Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren oorijzer met twee bewerkte zilveren voorstukken voorzien van gravure: WJK 1882. 68 gr., Cond:G
3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U
Oud Hollands zilveren schaartje met boer- en boerinmotief op de armen ca. 29gr. L.: 9cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...
Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Russisch cloisonne parfumflesje op drie pijnappelpootjes met afschroefbaar dopje, waarin 2 cabuchongeslepen halfedelstenen. Voorzien van diverse Russische zilverkeuren : A.C. 1896, H.9 ...