13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

2 Houten lampen 2130
2 Houten lampen

60 EUR

Open haard set 2123
Open haard set

30 EUR

Bronzen Romeinse ring 2116
Bronzen Romeinse ring

20 EUR

Kapstok 4164
Kapstok
Startprijs 30 EUR
Salontafel met inleg 4157
Salontafel met inleg

150 EUR

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw 2078
Collectie bladen, De Nederlandse leeuw

30 EUR

Duitse dolk 2071
Duitse dolk

250 EUR

Biedermeier Commode 4149
Biedermeier Commode
Startprijs 1.800 EUR
2 Degens, 18e eeuw 2064
2 Degens, 18e eeuw
Startprijs 325 EUR
2 Zwaardvis tanden 2035
2 Zwaardvis tanden
Startprijs 180 EUR
2 Stoeltjes 4113
2 Stoeltjes

50 EUR

Spiegel 4106
Spiegel
Startprijs 160 EUR
2 Antieke ezeltjes 2028
2 Antieke ezeltjes

60 EUR

Engelse bestekcassette 2021
Engelse bestekcassette
Startprijs 200 EUR
Eiken/Marmer bloemzuil 4099
Eiken/Marmer bloemzuil

200 EUR

Ikoon, 3 heiligen ca. 1830 1506
Ikoon, 3 heiligen ca. 1830
Startprijs 200 EUR
Eiken kist, plat deksel 4063
Eiken kist, plat deksel

325 EUR

Stilleven met roemer 1499
Stilleven met roemer

25 EUR

2 Oude litho's, Jansen en Bogman 1492
2 Oude litho's, Jansen en Bogman

20 EUR

Fam. Rose bord, 18e eeuw 6327
Fam. Rose bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
6 Imari schotels 6320
6 Imari schotels
Startprijs 20 EUR
Voetenbankje, biedermeier stijl 4056
Voetenbankje, biedermeier stijl
Startprijs 90 EUR
3 Biedermeier stoelen 4049
3 Biedermeier stoelen
Startprijs 20 EUR
2 Vazen + Bord 6313
2 Vazen + Bord
Startprijs 30 EUR