Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.
Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Enkelloops steenvuurgeweer, Oostenrijkse Werndl 1873 met stempels in de loop geslagen. Het wapen is in zeer goede originele staat, mechanisme functioneerd 133cm. Cond.: G
Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.
Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.
Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.
Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G
J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia, bloemmotief en bandintarsia. Prachtige vuurvergulde kapitellen, slinger en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk, lichte fineerschade 57x28x15cm. Cond....
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels schrijfbureau ca.1890, snijwerk met vossenkoppen. 10 lades(rechterlade heeft een kluis) en uitschuifbaar blad, onderling verbonden getorste poten. Hierbij een eikenhouten Mechelse...
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G
Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)
Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.