Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeldje, dame ontkleed 5005
Bronzen beeldje, dame ontkleed

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen haan 5055
Bronzen haan

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote porseleinen groep 6428
Grote porseleinen groep

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schilderij, Gien Brouwer 1027
Schilderij, Gien Brouwer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Wouterus 1144
Schilderij, naar Wouterus

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
52 Kaarten plattegronden 1185
52 Kaarten plattegronden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Gravures, 18e eeuw 1387
6 Gravures, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Jacobsen 1433
Schilderij, Jacobsen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
22 Medailles 2357
22 Medailles

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3510
Klokkenstel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vergulde pendule 3517
Vergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Blauw pors. klok 3528
Blauw pors. klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinkast 4010
Porseleinkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gestoken boekenkast 4019
Gestoken boekenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lederen stoel + voetenbankje 4073
Lederen stoel + voetenbankje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kussenkast 4094
Kussenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4102
Mahonie kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grunderzeit naaitafeltje 4192
Grunderzeit naaitafeltje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Rozenburg wandschotel 6001
Rozenburg wandschotel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ivoren valkenier 6079
Ivoren valkenier

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vogelkooitje 2007
Vogelkooitje

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Wouterus 1103
Schilderij, naar Wouterus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Atlas van China + kaart 1459
Antieke Atlas van China + kaart

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4076
Lederen stoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen kop, India 5074
Bronzen kop, India

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ingekleurde ets 1064
Ingekleurde ets

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Opdenhof 1128
Schilderij, naar Opdenhof

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Sabel ca. 1900 2063
Sabel ca. 1900

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Grunderzeit buffet 4032
Grunderzeit buffet

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5000
Bronzen beeld

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Schotel, 19e eeuw 6041
Schotel, 19e eeuw

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Franse School 1312
Franse School

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Empire lampevoet 2041
Empire lampevoet

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Jade dame 6076
Jade dame

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Brilj.saffier ring 1
Brilj.saffier ring

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden horloge 53
Gouden horloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden tanden 383
Gouden tanden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot schilderij, dorpsgezicht 1053
Groot schilderij, dorpsgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Litho, Corneille 1976 1196
Litho, Corneille 1976

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse dolk 2066
Duitse dolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse dolk 2071
Duitse dolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tafelklokje met inlegwerk 3526
Tafelklokje met inlegwerk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4011
Mahonie bureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Damesbureau 4015
Damesbureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie kuifkast 4034
Mahonie kuifkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lederen bankje 4047
Lederen bankje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegel 4198
Spiegel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bankstel 4217
Bankstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grunderzeit buffet 4246
Grunderzeit buffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Houten Christus hoofd 5028
Houten Christus hoofd

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bord, Fam. Verte, 18e eeuw 6040
Bord, Fam. Verte, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3 Chinese kommen met deksel 6226
3 Chinese kommen met deksel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Pit van Loo 1217
Schilderij, Pit van Loo

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Schilderij, panoramisch 1318
Schilderij, panoramisch

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Pop, Gescher 2700
Pop, Gescher

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vitrine Swarovski 4116
Vitrine Swarovski

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Verzilverde zwijnenkop 5066
Verzilverde zwijnenkop

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2 Sevres vazen 6018
2 Sevres vazen

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Heyboer, danseres 1149
Heyboer, danseres

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Oosterse vaas 6527
Oosterse vaas

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
90 Diverse munten China 608
90 Diverse munten China

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kwik barometer 2247
Kwik barometer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3603
Weense regelateur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lederen bank 4026
Lederen bank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gestoken stoel 4131
Gestoken stoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4153
6 Stoelen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Tapijt 4527
Tapijt

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Madonna met kroon 5017
Madonna met kroon

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
12 Persoons WMF bestek 46
12 Persoons WMF bestek

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Patek horloge 52
Patek horloge

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ring WG multi color 307
Ring WG multi color

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ca., 1600 stuks in kratje 803
Ca., 1600 stuks in kratje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Schilderij, jacht concours 1140
Schilderij, jacht concours

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen knielende vrouw 5041
Bronzen knielende vrouw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gebrandschilderd raam 5502
Gebrandschilderd raam

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
4 Borden, 18e eeuw 6027
4 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Map luchtpost / drukproeven 811
Map luchtpost / drukproeven

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Schilderij, romantische voorstelling 1137
Schilderij, romantische voorstelling

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
13 Tegels, figuren 6221
13 Tegels, figuren

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Robijn collier 232
Robijn collier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Apatiet ring 308
Apatiet ring

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden 10 Gulden 1926 600
Gouden 10 Gulden 1926

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
1 Tepton 1834 Griekenland 642
1 Tepton 1834 Griekenland

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Album o.a; Ned. Indië 804
Album o.a; Ned. Indië

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W.J. Pasman 1014
W.J. Pasman

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, danseres 1297
Onduidelijk gesigneerd, danseres

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan v.d. Hurk 1340
Schilderij, Jan v.d. Hurk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wintergezicht, 20e eeuw 1371
Wintergezicht, 20e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
van Trirum, poezen 1491
van Trirum, poezen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wilton, bloemenverkoopsters 1519
Wilton, bloemenverkoopsters

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tibetaanse monnikenmuts 2520
Tibetaanse monnikenmuts

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Comtoise, bloemslinger 3617
Comtoise, bloemslinger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Comtoise 3652
Comtoise

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ovale grote noten tafel 4023
Ovale grote noten tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mechels buffet 4028
Mechels buffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pallisander vlinderbank 4053
Pallisander vlinderbank

Resultaat:

200 EUR