13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Bruin album, 280 biljetten wereld 618
Bruin album, 280 biljetten wereld

1.400 EUR

Platelen vaas 6289
Platelen vaas

200 EUR

Hollandse oorkonde 2356
Hollandse oorkonde

600 EUR

Studieboekje schilder, 19e eeuw 1237
Studieboekje schilder, 19e eeuw

1.100 EUR

Div. gouden ringen 384
Div. gouden ringen

600 EUR

Lederen stoel + voetenbankje 4073
Lederen stoel + voetenbankje

300 EUR

Lederen stoel 4072
Lederen stoel

330 EUR

Duitse bajonet 2073
Duitse bajonet

50 EUR

Gouden dameshorloge 28
Gouden dameshorloge

330 EUR

Brilj.saffier ring 1
Brilj.saffier ring

250 EUR

Keramiek bowlpot 6479
Keramiek bowlpot

160 EUR

Chinese beker met oortje 6407
Chinese beker met oortje

140 EUR

2 Chinese knobbelvazen 1880 6377
2 Chinese knobbelvazen 1880

425 EUR

3 Karaffen 5544
3 Karaffen

50 EUR

Kopergeslagen pendule 3605
Kopergeslagen pendule

170 EUR

Kinder-rapier 2462
Kinder-rapier

750 EUR

Sabel ca. 1900 2063
Sabel ca. 1900

270 EUR

Gesigneerd (N. v. de Waay) 1400
Gesigneerd (N. v. de Waay)

1.000 EUR

Dirk Harting, zelfportret 1383
Dirk Harting, zelfportret

20 EUR

J.F.Hoppenbrouwers 1107
J.F.Hoppenbrouwers

450 EUR

Ingekleurde ets 1064
Ingekleurde ets

270 EUR

1 Album Haarlem 833
1 Album Haarlem

180 EUR

Album o.a; Ned. Indië 804
Album o.a; Ned. Indië

200 EUR

Gouden 10 Gulden 1926 600
Gouden 10 Gulden 1926

200 EUR