Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G
Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G
Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G
Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G
6-Delig openhaardset bestaand uit twee koperen vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 houttang, 1 haardschep en 1 pook 19-73cm. Cond.: G
Drie delen polychroom beschilderd Makkum porselein Holland 2e helft 20e eeuw; 1x kaarskandelaar, 1x schenkkan, 1x schotel. 19x9x10cm., 3,5xø20cm. en 23,5x16x15cm. Cond.: G
Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R
Autenthieke bronzen ring, waarschijnlijk Romeins of middeleeuws Gotisch 25x2x1,3cm. Cond.: G
Twee Japans imari sierborden met bloemenmotief ca. 1900 in goede staat ø21cm. Cond.: G
67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G
Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G
Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G
Oude majolica keramieken duif op steen (ongemerkt) met glazen ogen ca. 1900. Kleine restauratie 24x23x14cm. Cond.: G
Zes albasten wandsierplaquettes 1977, gesigneerd Gino Ruggeri A. Santangela. "La Scala Grand Opera Collection" Twee-dimensionaal met opera voorstellingen 4xø20,5cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G
Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...
Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G