Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jade snuiffles
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G

Messing presenteerdoos
Startprijs 20 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Radio
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 90 EUR

Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G

Grote Chinese vaas
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G

10 Tegels Art Deco
Startprijs 50 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Koffiepotten
Startprijs 50 EUR

Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G

2 Grote schotels
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G

2 Houten lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G

Open haard set
Resultaat: 30 EUR

6-Delig openhaardset bestaand uit twee koperen vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 houttang, 1 haardschep en 1 pook 19-73cm. Cond.: G

3 Delen Makkum
Resultaat: 50 EUR

Drie delen polychroom beschilderd Makkum porselein Holland 2e helft 20e eeuw; 1x kaarskandelaar, 1x schenkkan, 1x schotel. 19x9x10cm., 3,5xø20cm. en 23,5x16x15cm. Cond.: G

Imari dekselvaasje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R

Bronzen Romeinse ring
Resultaat: 20 EUR

Autenthieke bronzen ring, waarschijnlijk Romeins of middeleeuws Gotisch 25x2x1,3cm. Cond.: G

2 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Japans imari sierborden met bloemenmotief ca. 1900 in goede staat ø21cm. Cond.: G

Collectie bladen, De Nederlandse leeuw
Resultaat: 30 EUR

67 Delen van De Nederlandse Leeuw jaartallen 1934 tot 1941 met Duitse stempels en hakenkruis. Uitgegeven door Dr. Th. R. Valck Lucassen 31x24cm. Cond.: G

Duitse dolk
Resultaat: 250 EUR

Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G

2 Keramiek borden
Resultaat: 30 EUR

Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G

2 Degens, 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G

Majolica duif
Resultaat: 15 EUR

Oude majolica keramieken duif op steen (ongemerkt) met glazen ogen ca. 1900. Kleine restauratie 24x23x14cm. Cond.: G

6 Albasten sierplaquettes
Startprijs 80 EUR

Zes albasten wandsierplaquettes 1977, gesigneerd Gino Ruggeri A. Santangela. "La Scala Grand Opera Collection" Twee-dimensionaal met opera voorstellingen 4xø20,5cm. Cond.: G

2 Zwaardvis tanden
Startprijs 180 EUR

Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G

2 Antieke ezeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G

Engelse bestekcassette
Startprijs 200 EUR

Exclusieve Engelse bestekcassette mahoniehout 19e eeuw met 12 persoon ivoren bestek (bewerkt). Twee mahoniehouten lades met koperinleg op het deksel en monogram M.E.R. in zeer goede originele staat 6,...

Ivoren valkenier
Resultaat: 300 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur met roofvogel op zijn schouder. Prachtig fijn uitgewerkt. Onderzijde voorzien van stempel van de maker ca. 1900. In zeer goede staat 15cm. Cond.: G