Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen salontafel
Resultaat: 120 EUR

Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G

9 Delen aardewerk Delft
Startprijs 25 EUR

Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Startprijs 25 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G

Japans lakwerk brievenhouder
Resultaat: 25 EUR

Japans lakwerk brievenhouder, beschilderd met Japanse figuren en interieur ca. 1900 in goede originele staat 23x23x6cm. Cond.: G

6 Platte borden KPM
Startprijs 300 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U

Chesterfield voetenbankje
Resultaat: 90 EUR

Oud Chesterfield lederen voetenbank, gemerkt Centurion Chesterfield 2e helft 20e eeuw met houten voet. Mahonie gekleurd 39x69x45cm. Cond.: G

Reservisten pijp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp Kaiser Wilhelm II. Haarscheur en stukje porselein bij het lint af 77x19x5cm. Cond.: R

3 Chinese bordjes
Startprijs 30 EUR

Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M

Bijzettafeltje Queen Anne
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G

3 Indonesische kalenders
Startprijs 30 EUR

Drie oude Indonesische kalenders met been en/of hout gegraveerd 20e eeuw. 1 Voet mist 24-28cm. Cond.: G

Bronzen penning, postduif
Resultaat: 800 EUR

Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U

Restservies Rörstrand Zweden
Resultaat: 120 EUR

Oud Rörstrand Zweden rest koffieservies met blauw bloemendecor bestaande uit; 1 koffiepot, suikerpot, 9 schotels en 8 kopjes Cond.: G

Blauwglazen olielamp
Startprijs 55 EUR

Blauwglazen petroleumlamp ca. 1900 met haarscheur 51xø21cm. Cond.: G

2x 18e eeuws Capucijner
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G