Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G
Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G
Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G
Japans lakwerk brievenhouder, beschilderd met Japanse figuren en interieur ca. 1900 in goede originele staat 23x23x6cm. Cond.: G
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U
Oud Chesterfield lederen voetenbank, gemerkt Centurion Chesterfield 2e helft 20e eeuw met houten voet. Mahonie gekleurd 39x69x45cm. Cond.: G
Antieke Duitse reservisten pijp Kaiser Wilhelm II. Haarscheur en stukje porselein bij het lint af 77x19x5cm. Cond.: R
Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M
Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische kalenders met been en/of hout gegraveerd 20e eeuw. 1 Voet mist 24-28cm. Cond.: G
Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U
Blauwglazen petroleumlamp ca. 1900 met haarscheur 51xø21cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G