Plated 5-delig koffieservies bestaande uit tablet, 2 kannen, suikerpot en melkkan 2e helft 20e eeuw 20xø31cm. Cond.: G
Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M
Oude Franse klarinet in originele koffer, gemerkt Excella S.M.L. Paris France in goede functionerende staat 11x37x18cm. Cond.: G
Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G
Japans lakwerk brievenhouder, beschilderd met Japanse figuren en interieur ca. 1900 in goede originele staat 23x23x6cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U
Antieke Duitse reservisten pijp Kaiser Wilhelm II. Haarscheur en stukje porselein bij het lint af 77x19x5cm. Cond.: R
Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G
Drie oude Indonesische kalenders met been en/of hout gegraveerd 20e eeuw. 1 Voet mist 24-28cm. Cond.: G
Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G
Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U
Blauwglazen petroleumlamp ca. 1900 met haarscheur 51xø21cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met bronzen jongen, gemerkt OH, EH!! L. moreau met 8 daags uurwerk in uitstekende staat 50x25x21cm. Cond.: U