Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G
5 Munten Districten Frankrijk; 1x 1 Decime 1814 BB FR-, 1x 1 decime 1815 BB ZF+, 1x Gros Tournois 13e eeuw ZF-, 1x Double Tournois 13e eeuw ZF- en 1x Double Tournois z.j. begin 17e eeuw FR-/ZF-
3 Munten van 10 rappen Zwitserland; 1x 1918 ZF, 1x 1939 PR/FDC en 1x 1957 FDC-
Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G
Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Gesigneerd W. Verschuur ca. 1900, olieverf op paneel, paarden in de stal (eiken paneel) 35x24cm. Cond.: G