Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge 3505
Amsterdams staand horloge
Startprijs 8.000 EUR
Ton Schulten 1511
Ton Schulten
Startprijs 8.000 EUR
Jan te Wierik 2002 1480
Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR
Wortelnoten kabinet 4006
Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR
Tafelstuk met 3 schalen 15
Tafelstuk met 3 schalen
Startprijs 4.250 EUR
Jan te Wierik, olieverf 1481
Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR
Diam.hart ring 5
Diam.hart ring
Startprijs 3.500 EUR
Zilveren ronde klok 21
Zilveren ronde klok
Startprijs 3.000 EUR
5-Kaars kandelaar, Cupido 43
5-Kaars kandelaar, Cupido
Startprijs 2.900 EUR
Boot 2349
Boot
Startprijs 2.750 EUR
Plateel tableau, Rozenburg 6000
Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Jules Steiner A17 2701
Jules Steiner A17

Resultaat:

2.800 EUR

Speeldoos op poten 2000
Speeldoos op poten
Startprijs 2.500 EUR
Schilderij, Jean Madura 1015
Schilderij, Jean Madura
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Schilderij, Vertin 1003
Schilderij, Vertin

Resultaat:

2.550 EUR

Pastel, J. Altink 1009
Pastel, J. Altink
Startprijs 2.400 EUR
Verkocht
Biedermeier rolluiksecretaire 4003
Biedermeier rolluiksecretaire

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Kast met cupido's 4000
Kast met cupido's

Resultaat:

3.750 EUR

Vuurvergulde empire pendule 3645
Vuurvergulde empire pendule
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3501
Friese staartklok

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101 2707
Kämmer & Reinhardt, Nr. 101

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245 2704
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Evert Moll 1070
Evert Moll

Resultaat:

2.000 EUR

Gouache J. Alting 1013
Gouache J. Alting
Startprijs 2.000 EUR