Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Krist. suikercoupe, zilv. voet + tang
Startprijs 80 EUR

Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U

Zilveren hapjestang
Startprijs 40 EUR

Bewerkte zilveren petit-four tang 800/000 ca. 46gr. L.: 16cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G

Schaartje in foedraal
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaartje in foudraal, bewerkt met ornamenten en putti-kopjes in de armen 925/000 ca. 87gr. L.: 12cm. Cond.: U

Koraal collier
Startprijs 190 EUR

Collier van rose staafkoraal, 10-80 mm., L.70 cm., karabijnsluiting zilver 925/000 verguld.

Kapitaal 4-Rij bloedkor. collier
Startprijs 1.500 EUR

4 Rijig collier van bloedkoraal, met tussenstuk GG ø4cm., en antiek slot GG 14 krt. L.ca. 64 cm.

Collier mix
Startprijs 140 EUR

Mix collier van jade, bloedkoraal staafjes en parels. Bolsluiting GG 585/000. L.65 cm.

3-Rij bloedkor. armband
Startprijs 180 EUR

Armband van 3 rij bloedkoraal met slot RG 14 krt. L. 20cm.

Staafkoraal collier
Startprijs 45 EUR

Collier van staaf koraal L.50 cm., sluiting verguld.

Ring, bloedkoraal
Startprijs 110 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een bloedkoraal, ø 58, ca. 2.75 gr.

Oorhangers bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal.

Gouden camee
Resultaat: 80 EUR

Broche/hanger GG met een camee ca. 6.6 gr., 3.5x2.5 cm.

Gouden ring, camee
Resultaat: 50 EUR

Ring GG 333/000 bezet met een camee,ø56,ca. 4.7gr.

Polshorloge GG
Resultaat: 450 EUR

Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 380 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.

Cartier bril
Resultaat: 90 EUR

Cartier bril, gemerkt: Cartier 55-15

Wandelstok, zilver
Resultaat: 30 EUR

Wandelstok met verzilverde handgreep L.: 92cm. Cond.: G

Hollands zilv. visschep
Startprijs 450 EUR

Grote zilveren visschep, model van de steel Hollands glad, bak is voorzien van uitgezaagd bloemmotief en gegraveerde vis. MT: vermoedelijk Bernardus Gillis, Den Bosch ca. 147gr. L.: 36cm. Cond.: U

2 Lepelvaasje + zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U

Gebloemd tasje, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G

Zilveren tasbeugeltje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U

Wandelstok, ramskop
Resultaat: 700 EUR

Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U

Gouden vingerhoed
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollands gouden vingerhoed ca. 5gr. Cond.: U

Schaar
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren Franse schaar 925/000, MT: JKLM ca. 74gr. L.: 15cm. Cond.: U

Dienblaadje op 3 pootjes
Startprijs 675 EUR

Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel
Startprijs 240 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U

Plated bestek 6-persoons
Resultaat: 45 EUR

Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G

12 WMF vorkjes
Resultaat: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Resultaat: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

Hanger amazoniet/diam.
Startprijs 50 EUR

Ketting L.45 cm. waaraan hanger zilver 925/000 gerodineerd bezet met een amazoniet 37x21mm. incl. oog. Oog is bezet met 4 blauwe diamanten. ca. 16.7 gr.

Design hanger + barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G

Hanger schuimgoud
Resultaat: 110 EUR

Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.

Koningsketting
Resultaat: 30 EUR

Koningsketting L.50 cm., ø 6mm., staal verguld D Orata von FBM, ca. 74.7 gr.

Collier bergkristal-onyx
Resultaat: 60 EUR

Collier van bergkristal met onyx 18x10 mm., L.42 cm., karabijn sluiting en tussen delen zilver 925/000. ca.96.6 gr.

Carneool hanger GG
Resultaat: 30 EUR

Hanger GG 585/000 met een carneool. L. 4 cm.

Hoefijzer ring
Startprijs 180 EUR

Ring RG 585/000 in de vorm van een hoefijzer, ongest.getest, met 5 ronde gefac.smaragden in zeer goede kleur, en 4 oud slijpsel diamanten, 0.22 crt. W/SI, ø 50, 2.1 gr.

Lemon citrien
Resultaat: 75 EUR

Ovaal laser cut lemon citrien, 35c24 mm., 71.97 crt.

Smaragd
Resultaat: 110 EUR

Gefac. smaragd, 8-hoekig, 2.88 crt., 9.3x7.7 mm.

Smaragd
Resultaat: 100 EUR

Smaragd 8-hoekig,gefac., 1.80 crt., 7 mm

Hollands zilveren hengsel
Startprijs 65 EUR

Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U

Krist. sigarenbeker, zilv. voet
Startprijs 120 EUR

Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U

Stofblik
Startprijs 190 EUR

Mooi Hollands zilveren tafelblik, zwaar bewerkt met Oud Hollandse voorstelling 835/000, waarborgkantoor Amsterdam, jaarletter J: 1944, ca. 167gr. 17,5x18,5cm. (incl. handgreep) Cond.: U

Zilveren sjaal-broche
Resultaat: 55 EUR

Zilveren sjaalbroche Jugendstil ca. 22gr. 7,5x4cm. Cond.: U

Zilveren draaiorgel
Resultaat: 95 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U

Mergboor
Startprijs 325 EUR

Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U

Frans zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...

Wandelstok, zilver
Resultaat: 80 EUR

Wandelstok van hardhout met zilveren Jugendstil greep L.: 82cm.

Zilveren kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G

Mergboor anno 1836
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollands zilveren mergboor 825/000, jaarletter B: 1836, MT: Joh. Curvers Rotterdam ca. 64gr. L.: 21cm. Cond.: U

3 Zilveren belegvorkjes
Resultaat: 140 EUR

Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G

Boterstolp + onderschotel
Resultaat: 120 EUR

Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U

Aigner collier
Startprijs 50 EUR

Collier Aigner nr.A66389, L. 41cm., waaraan grijze en witte parels, 5cm., 33.8 gr. Voormalige verkoopprijs €199.-

Oorknoppen carn.
Startprijs 125 EUR

Oorknoppen GG 585/000 bezet met een carneool

Oorstekers blok zirk
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers GG 585/000, blokmodel, bezet met een zirkonia

Oorstekers rond zirk.
Resultaat: 20 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met een zirkonia

Barnsteen-insekt
Resultaat: 70 EUR

Barnsteen met insekt,

Diamant broche
Startprijs 150 EUR

Broche RG 585/000, ca. 1890, met 11 oud slijpsel diamanten, ca.0.30 crt. l.get.W-W/SI-PI, L.34 mm., 2.2 gr.

Diam.broche
Startprijs 180 EUR

Art-deco broche WG/GG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.10 crt.,W/SI en 7 diamant rozen, L.43 mm., 3.2 gr.

5-Rij parelcollier, petron
Startprijs 750 EUR

5-Rijig parel collier aan een antiek 19e eeuws GG 14 krt.slot. L. ca. 39 cm.

Nefriet armband
Startprijs 70 EUR

Nefriet armband, ø 6 cm., ca.39.85 gr.

Jade armband
Startprijs 70 EUR

Jade armband, ø6 cm., ca. 48.90 gr.

2 Zuidzee parels
Startprijs 400 EUR

2 Zuidzee parels ø 14.5 mm.,

Parelstreng zilv. slot
Resultaat: 25 EUR

Parelsnoer, oplopend, met zilveren 835/000 sluiting bezet met zirkonia. L 43 cm.

Jade collier + hanger
Startprijs 450 EUR

Collier van jade bolletjes waartussen 14 bolletjes GG 585/000 slot GG, waaraan een hanger WG bezet met diamant. L.41-43 cm.

Zilveren taartschep
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U

Keltum bestek, parelrand
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G

Krist. bonbonierre, zilv. beugel
Startprijs 90 EUR

Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)

Dienblaadje, parelrand
Startprijs 525 EUR

Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U

2 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Hollands zilv. soeplepel
Resultaat: 175 EUR

Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U

3 Suikertangen
Startprijs 110 EUR

Drie zilveren suikerklontjestangen 835/000 waarvan 2x Hollands. Gewicht samen ca. 66gr. Lengtes 7,5/11,5/12,5cm. Cond.: U

Filigrain zilv. armband + broche
Resultaat: 35 EUR

Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.

Zilv. oorbellen en broche
Startprijs 30 EUR

Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U

2 Schildpad schilden, zilv. app.
Resultaat: 80 EUR

Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

2 Zilveren kroonzakhorloges.allebeide met seconden aanduiding. een met een paard op de achterzijde. Bij een ontbreken de wijzers.

Vroeg herenzakhorloge
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..

Gouden dameshorloge
Resultaat: 190 EUR

Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.

Charm hanger parel
Startprijs 15 EUR

Charm hanger van een ongevormde peacock kweekparel, 26x17 mm. karabijn sluiting zilver 925/000,

Barnsteen-insekt
Startprijs 70 EUR

Barnsteen met insekt. L12 cm.,

Saffier ring
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 met een peervormige saffier 18x13 mm., ø54, ca. 5.75 gr.

Ring amazoniet
Startprijs 40 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een amozoniet, 30x20mm., ø59, ca. 14gr.

Amethist set
Startprijs 60 EUR

Amethist set bestaande uit een collier L.48+2 cm., en oorhangers 58 mm., zilver 925/000, ca. 33gr.

Saffier collier
Startprijs 120 EUR

Collier van ovaal gefac.saffieren oplopend 6-8mm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca. 25.1 gr.

Oorhaken GG
Startprijs 70 EUR

Onyx oorhaken 28x8mm., GG 585/000 ca.3.55 gr.

Ring robijn
Startprijs 300 EUR

Ring GG 585/000 met een robijn bol ø8mm., in goede kleur, en 12 briljanten 0.30 crt.,W/SI-PI, ø 64, 6.9 gr,

Diamant ring
Startprijs 140 EUR

Ring RG 585/000 met een oud slijpsel diamant 0.20 crt. W/PI, ø 65, ca.4.1 gr.

Krist. glas + roomkan, zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G

Hanger, ei-helm
Startprijs 150 EUR

Zilveren hanger met gemonteerde helm waarop gekroonde 2-koppige adelaar. Zilverteken onleesbaar. H.4cm., 12 gr., Cond.:U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R

Hengselmand, parelrand
Startprijs 825 EUR

Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)

Hollands zilv. aarbei-lepel
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollands zilveren fruitdienschep met gecontourneerde en handgegraveerde rand en steel. 835/000, jaarletter X: 1857, MT: onleesbaar ca. 34gr. L.: 20cm. Cond.: U