Grote porseleinen raaf op stam, ca. 1900,Ens Volkstedt modelnr. 63, Thüringen Duitsland (1 bakscheur) 33x14x16 cm., Cond.:G
Delfts kaststelletje 3-delig met Moren afgebeeld ca. 1900, gemonogrammeerd (beschadigd) 12-17cm. Cond.: M
Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw (kop&schotels), waaronder eierschaal porselein Cond.: R-G
Grote keramieken vaas, Atelier Glatigny Parijs, ca. 1900, modelnummer 6, verlopen glazuur met bruin en grijstinten. In zeer goede staat. 45x28x25 cm.
Diverse delen van een Chinees of Japans serviesje, groen van kleur en gedecoreerd met vogels. Serviesje bestaat uit 7 schoteltjes (1 met chip) ø11cm. 4 kopjes waarvan 3 gaaf en 1 gelijmd ca. 5cm. hoog...
Divers serviesgoed waaronder diverse kop&schotels, mogelijke chip, hoofzakelijk goede kwaliteit
Doos divers porselein (koffie kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. o.a; 21 kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Keramieken restservies Maastricht bestaand uit; 4 kommen, 3 eierdoppen, melkkan, tablet, 7 kleine bordjes, 3 middelgrote borden, 6 grotere borden. Gemerkt Royal Sphinx Maastricht Cambridge Old England...
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met tuinmotief in goede staat (minime chip) ø22,7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor 17xø16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met Chinese tekens en bloemdecor 18xø17,5cm. Chip uit de rand
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor en figuren 15xø16cm. Cond.: G
Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M
Groot Fam.Verte sierbord met paradijsvogel en gouddecor 20e eeuw (Readers Digest) ø46cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Grote Delftse Boch siervaas Royal Sphinx met blauw bloemendecor 20e eeuw 36xø21cm. Cond.: G
Grote handgemaakte keramieken tulpvaas, prachtig geglazuurd in moderne vormgeving 68x37xø34cm. Cond.: G
Duitse steengoed schenkkan met tinnen deksel, rondom bewerkt met bloemen 20e eeuw, onderaan genummerd Cond.: G
Grote antieke Kantonese vaas ca. 1900 van keramiek met krijgers afgebeeld, randschade aan kraag 44xø21cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse Delfts keramieken bord met teken (verso) en donkerblauw bloemmotief. Lichte randglazuurschade ø31cm. Cond.: G
Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G
Oud 4-delig Hollands keramieken kaststel van Royal Sphinx Boch, decor Delft. In zeer goede staat 20e eeuw, 26-39cm. Cond.: G
Japans goudimari porseleinen sierbord 19 eeuw met gelobte rand. Voorstelling van een cachepot met bloemen en een Japanse tuin ø28cm. Cond.: G
Groot Japans imari sierbord 20e eeuw, decor met bloemen en bomen (haarscheur). ø40,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken siervaas 20e eeuw met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G
Oude Delftse knobbelvaas met Chinees motief 19e-20e eeuw in goede staat (monogram) 30x14x14cm. Cond.: G
Grote keramieken Kutani vaas ca. 1900 met Chinese tekens onder de vaas. Afgebeeld met diverse Japanse figuren en gouddecor. Minimale restauratie aan de voet 40xø21cm. Cond.: R-G
Keramieken Villeroy & Boch lampetstel 3-delig ca. 1900 31xø36cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein 20e eeuw; 1x vaasje met groen decor en zilveren bovenrand 1e keus 6xø6cm. en 1x laag schaaltje met bloemmotief en goudrandje 2e keus 4xø9cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag gelijmd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: M
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag professioneel gerestaureerd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: G
Delfts keramieken ovale pauwschotel met geschulpte rand. Blauw decor met pauw en bloemen 20e eeuw. 32,5x25,5cm. Cond.: G
Langwerpige platelen schaal, gemerkt Haan Arnhem en monogram. Glanzend bloemmotief 1e helft 20e eeuw 37x19cm. Cond.: G
13-Delig Gouda plateel petit-four set met grote onderschaal, design Gouda Assan. Onderschaal design Rio ø7cm. en ø28cm. 1 chip van een petit-four schaaltje Cond.: G
Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief . Schaal bevat een barst. 7xø27cm. Cond.: M
Duitse porseleinen bierpul met tinnen deksel ca. 1900, genummerd. Landschapsvoorstelling in rocailles met figuren 14xø10,5cm. Cond.: G
Porseleinen dekselschaal 18e eeuw Thailand met drakenmotief "Bencharong", haarscheuren in het deksel en gelijmd 8xø12,5cm. Cond.: R
Porseleinen figuur 19e eeuw van zeer mooie kwaliteit in 18e eeuwse stijl. Voorstelling van romantisch paar (chip van de rok en blaadjes) 9x4,5x3cm. Cond.: R
Oude porseleinen fluit (Ocarina) met Zwiebelmuster motief (ongemerkt) 20e eeuw?, 18,5cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R
Oude reservisten steengoed bierpul met tinnen deksel. Onduidelijk gestempeld 2e helft 20e eeuw 27x15xø10cm. Cond.: G
Keramieken Royal Goedwewaagen kelk, handbeschilderd 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: G
Grote satsuma keramieken wateremmer met handvat 20e eeuw. Prachtige beschildering met figuren en bloemen in gouddecor. Helaas beide zijden gelijmd 45xø32cm. Cond.: M
Satsuma oorvaas Meying periode met mannen- en vrouwenfiguren rondom 21xø10cm.
Grote Duitse Hutschenreuther Arzberg fruitschaal en Hutschenreuther Selb sierbord met landschapsdecor 6xø29,5cm. en ø25,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen lampenvoet 1e helft 20e eeuw voorstellend een tijger met aap in de boom, gemonteerd op houten voet 33xø16cm. Cond.: G
Sitzendorf porseleinen dekselcoupe (Duitsland) 20e eeuw met goudecor en opgewerkt bloemendecor 17x12x8cm. Cond.: G
Sitzendorf porseleinen tamboerijnmeisje 20e eeuw in goede staat. H 14cm.
Stel Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 26xø13cm. Cond.: G
Stel grote Hollandse Boch Royal Sphinx vazen met Delfts decor 1e helft 20e eeuw 31xø16cm. Cond.: G
Antieke Sevres keramieken siertegel met vrouwenportret, gesigneerd Sevres Juillet 1908 Jeanne Julhes. Randschade midden-boven, verder in goede staat 30,5x20,5cm. Cond.: R
Chinese grijze terracotta trekpot met drakenmotief 20e eeuw 13x22x14,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 19e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e-19e eeuw zonder deksel met blauw decor. Tuitje is waarschijnlijk gerestaureerd 10xø11cm. Cond.: G
Franse Fayence tulpenvaas 2e helft 20e eeuw (gelijmd bij kraag) met bont decor, gemonogrammeerd 27xø15cm. Cond.: R
Twee majolica amphora's ca. 1900 naar voorbeeld van de Griekse oudheid. 1 vaas tuit en hengsel gelijmd en chips af, andere vaas met chips 45x24xø16cm. Cond.: R
Chinese keramieken dekselvaas 20e eeuw met bloemen- en bladdecor in zeer goede staat 29xø22cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen siervaas, gemerkt Roloff. Handgemaakt 60-er jaren met bloemdecor en goudrand in zeer goede staat 31x14cm.
Porseleinen Villeroy & Boch theeservies design Luxembourg Manoir bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 suikerpot en 1 melkkan 6-12cm. Cond.: G
Chinees keramieken waaierschaal met schependecor 2e helft 20e eeuw 29x23x3cm. Cond.: G
Hollands porseleinen herdenkingskopje met schotel 1898. Ter gelegenheid der kroning van H.M. koningin Wilhelmina der nederlanden 1898. Minimale chip kopje 6x9,5cm.
Twee beeldjes; 1x Chinees aardewerken beeld voorstellend een knielende dame 20e eeuw, (voet met lichte schade) 15x10x8cm. en 1x porseleinen beeldje van een musicerend echtpaar 2e helft 20e eeuw 15x8,5...
Grote Petrus Regout Maastricht sierbord met Delfts decor van paardenspan in de sneeuw ca. 1900 ø40cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G
Drie Chinese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
Twee Chinees blauwe porseleinen schalen op voet ca. 1900 Kang Xi. Randschade en 1 bordrand is gelijmd ø24cm. Cond.: R
Eikenhanddoekrekje met 3 Hollandse Tegels ca. 1910 in zeer goede staat 49x18x8cm. Cond.: G
5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G
Grote Capodimonte keramische figuur (Italië) van een schoenmaker 20e eeuw, kleine chip 27x20x18cm. Cond.: R
Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.
Keramische kunstvaas 2e helft 20e eeuw, gemerkt HW B5. Oranje gemarmeleerd van kleur H.: 29cm. Cond.: G
Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R
Oud Wedgwood porseleinen theeservies 20e eeuw, gemerkt Hathaway Wedgwood 15-delig; 1x koffiepot (haarscheur deksel), 1x melkkan (oortje gelijmd), 6x platte borden, 1x suikerpot, 6x kop&schotels Cond.:...
Oud Chinees keramieken celadon vaasje in Ming vormgeving ca. 1930. 13xø13cm. Cond.: G