Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Goudkleurige Zweedse klok 3644
Goudkleurige Zweedse klok

Resultaat:

180 EUR

Vuurvergulde empire pendule 3645
Vuurvergulde empire pendule
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Koekkoeksklok 3646
Koekkoeksklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koekkoeksklok 3647
Koekkoeksklok

Resultaat:

30 EUR

BimBam klok 3648
BimBam klok
Startprijs 35 EUR
Franse onyx marmeren pendule 3649
Franse onyx marmeren pendule
Startprijs 180 EUR
Wekker, jongentje op trap 3650
Wekker, jongentje op trap
Startprijs 70 EUR
Frans klokje 3651
Frans klokje
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Comtoise 3652
Comtoise

Resultaat:

200 EUR

Franse bronzen pendule 3653
Franse bronzen pendule
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3654
Engelse staande klok

Resultaat:

650 EUR

Klokje met porselein 3655
Klokje met porselein
Startprijs 190 EUR
Marmeren klokje 3656
Marmeren klokje
Startprijs 150 EUR
Reiswekker 3657
Reiswekker
Startprijs 110 EUR
Klok, bronzen beeld 3658
Klok, bronzen beeld
Startprijs 320 EUR
Klokje, paraplu 3659
Klokje, paraplu
Startprijs 140 EUR
Uurwerk 3660
Uurwerk
Startprijs 140 EUR
Uurwerk, Louis Quatorze 3661
Uurwerk, Louis Quatorze
Startprijs 750 EUR
4 Uurwerken 3662
4 Uurwerken
Startprijs 380 EUR
Uurwerk Boulle, Napoleon 3 3663
Uurwerk Boulle, Napoleon 3
Startprijs 850 EUR
Mysterieus, Monreau 3664
Mysterieus, Monreau
Startprijs 1.450 EUR
Verkocht
Franse pendule, beschilderd 3665
Franse pendule, beschilderd

Resultaat:

400 EUR