Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grenen kabinet 4105
Grenen kabinet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollandse notenhouten secretaire 4250
Hollandse notenhouten secretaire

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eiken kist 4040
Eiken kist

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Halve maan tafel 4067
Halve maan tafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Eiken stoelen 4078
4 Eiken stoelen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bamboe bankstel 4152
Bamboe bankstel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gestoken kastje 4017
Gestoken kastje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Biedermeier fauteuil 4075
Biedermeier fauteuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4109
6 Stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Salontafel met inleg 4157
Salontafel met inleg

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Nachtkastje, kersenfineer 4189
Nachtkastje, kersenfineer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rietveld Tafel + Stoel 4233
Rietveld Tafel + Stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Davenport bureau 4247
Mahoniehouten Davenport bureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rolluik bureau 4266
Rolluik bureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Neogothische kredens kast 4167
Neogothische kredens kast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bureaustoel 4052
Bureaustoel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Houten piedestal 4114
Houten piedestal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse eethoek + 4 stoelen 4150
Engelse eethoek + 4 stoelen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Theekastje 4043
Theekastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse secretaire + glasopzet 4044
Engelse secretaire + glasopzet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Glazen salontafel 4126
Glazen salontafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tafel 4082
Tafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gestoken stoel 4138
Gestoken stoel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ronde wortelnoten tafel 4148
Ronde wortelnoten tafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken 4-laden commode 4170
Eiken 4-laden commode

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4 Franse stoelen 4185
4 Franse stoelen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Broodkast 4227
Broodkast

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Engelse Queen-Anne hangoortafel 4248
Engelse Queen-Anne hangoortafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3-Delig bankstel, Neo-Barok 4257
3-Delig bankstel, Neo-Barok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grenen buffet 4065
Grenen buffet

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piano 4068
Piano

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sierkastje met laden 4085
Sierkastje met laden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafel 4181
Tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kist 4204
Kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eikenhouten empire commode 4241
Eikenhouten empire commode

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Biedermeier fauteuil 4095
Biedermeier fauteuil

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Biedermeier Fauteuil 4098
Biedermeier Fauteuil

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chesterfield voetenbankje 4161
Chesterfield voetenbankje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ingelegde laden-commode 5156
Ingelegde laden-commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Jachtstoelen 4097
2 Jachtstoelen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Spiegel 4107
Spiegel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Hollandse empirestoel, 19e eeuw 4016
Hollandse empirestoel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Eikenhouten stoelen, Grunder 4066
4 Eikenhouten stoelen, Grunder

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Klaptafel 4070
Klaptafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels mahonie hangkastje 4079
Engels mahonie hangkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4100
Vitrinekast

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Venetiaanse spiegel 4119
Venetiaanse spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wandtafel, marmeren blad 4123
Wandtafel, marmeren blad

Resultaat:

80 EUR