Twee antieke steekwapens; 1x harpoen (bodemvondst 18e-19e eeuw) en 1x bajonet WO I of WO II "42 Cul 8323" 40,5-182cm. Cond.: R-G
Oude tropisch houten bewerkte Indonesische kris (3-delig, fijn gestoken) 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 61x29x4cm. Cond.: G
Hollandse bijbel 18e eeuw met bronzen sloten en beslag. Origineel lederen band (rug vernieuwd). Anno 1719 Pieter Keur Dordrecht met 6 landkaarten (gerestaureerd). 13x37x25cm. Cond.: M
Vijf boeken en/of schetsboeken (blauwdrukken) over oude werktuigmachines 1e helft 20e eeuw. Collectie W. Büstraan Cond.: G
Bronzen geurverdrijver in de vorm van een putto ca. 1900, dekseltje (haar) iets beschadigd 20xø11cm. Cond.: R
Zware bronzen hanglamp ca. 1930 6-lichts in barok vormgeving 71xø66cm. Cond.: G
Opaline glazen petroleumlamp met zwart opaline voet en neutraal bewerkt glazen reservoir ca. 1900. Originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Art Nouveau petroleumlamp ca. 1900 met metalen voet en blauw-glazen reservoir in zeer goede staat 52xø20cm. Cond.: G
Zeer mooie Grunderzeit hangpetroleumlamp met gezichten en zwart reservoir ca. 1890. Glazen kap is chip af 55xø41cm. Cond.: G
Massief bronzen 7-lichts kaarskandelaar ca. 1900 Cond.: G
Staande petroleumlamp met cassiskleurig glazen reservoir en messing voet ca. 1900. In goede staat 55xø12cm. Cond.: G
Hollandse petroleumlamp ca. 1900, zogenaamd schippertje 70x29cm. Cond.: G
Hollandse majolica hangpetroleumlamp met bloemdecor ca. 1900 70x45cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen 5-armige kandelaar (1 arm mist) met marmeren voet in empire stijl 65x29x29cm. Cond.: R
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met zweepslag- en bloemmotief. randschade bij reservoir 45xø31cm. Cond.: R-G