Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel en bordenrek
Resultaat: 10 EUR

Oud Hindeloopen beschilderd bordenrek 40x63cm. en spiegel 40x33cm. 20e eeuw

Spiegeltje
Startprijs 100 EUR

Messing dameshandspiegel ca. 1900 met geslepen glas in zeer goede staat 29cm. Cond.: G

Staand lampje, glazen kapje
Resultaat: 15 EUR

Oude stalamp 2e helft 20e eeuw met beschilderd glazen kap en koper bewerkte voet 50x27cm. Cond.: G

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Staande klassieke lamp gemaakt van bronskleurig metaal 2e helft 20e eeuw in goede staat 64xø36cm. Cond.: G

Staande spiegel
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve staande spiegel van beschilderd metaal 2e helft 20e eeuw 69x30xø16cm. Cond.: G

Tibetaanse monnikenmuts
Resultaat: 200 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G

Tifanny lamp, vierkant
Resultaat: 60 EUR

Tiffany stijl tafellamp 21e eeuw in Art Deco vormgeving 36x11x11cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startprijs 50 EUR

Tiffany stijl glas in lood tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp kruis
Startprijs 90 EUR

Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G

Verguld spiegeltje
Startprijs 250 EUR

Franse Art Nouveau vergulde damesspiegel ca. 1900, prachtige vormgeving met pierrots en maan in zeer goede staat 22xø13cm. Cond.: G

Wandrekje met Engelse koppen
Startprijs 20 EUR

Apart gefiguurzaagd wandrekje met 4 Engels porseleinen Royal Albert koffiekopjes met schotels 20e eeuw 42x61x10cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) met koperen bak ca. 1900 in goede staat 24x43x10cm. Cond.: G

Weegschaal + Messing wandarm
Resultaat: 10 EUR

1x Antieke weegschaal gemerkt Salteris Familyscale No 50, gemaakt van gietijzer met messing cijferblad ca. 1900 33xø24cm. en 1x wandkandelaar koper 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 38x25x21cm. Co...

Weegschaal, 2 messing schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal (2KG) ca. 1900 met messing schaaltjes 21x42x18cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren weegschaal (10KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x55x21cm. Cond.: G

Weegschaaltje met gewichten
Resultaat: 65 EUR

Briefweegschaaltje met mahonie voet en 4 bronzen gewichten ca. 1900 in zeer goede staat 12x24x14cm. Cond.: G

Kanon
Resultaat: 40 EUR

Oud ijzeren miniatuurkanon 20e eeuw, zwart geschilderd met schrift RMI 46x20x17cm. Cond.: G

Aziatische theedoos
Resultaat: 25 EUR

Oude Oosterse plated dekselpot met medailles met diverse voorstellingen 20e eeuw en boedhakop 17xø12cm. Cond.: G

Fotolijst + pennenhouder
Resultaat: 30 EUR

Art Deco Foto-schrijfset ca. 1930 verchroomd met foto en pen. In goede staat 21x24x6cm. Cond.: G

Sabel
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse sabel, Pruisen, met bronzen heft en gegraveerd lemet R en kroon, in zeer goede originele staat. 81 cm.

2 Blokkendozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie