Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse oorkonde
Resultaat: 600 EUR

Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.

Duitse bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse bajonet WO II Mausser C.I.S. 40 in redelijke staat (oxidatie) 40,5cm. Cond.: R

Kinder-rapier
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.

Sabel ca. 1900
Resultaat: 270 EUR

Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G

2 Blokkendozen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude blokkendozen; 1x Gotischer bouwstijl S.F.E. made in Germany ca. 1930 6x38x24cm. en 1x Emes Hilverzum ca. 1950 5x23x18cm. Beide compleet en in goede conditie

Tibetaanse monnikenmuts
Resultaat: 200 EUR

Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G

Parelmoer doosje
Resultaat: 120 EUR

Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)

Pen en briefopener
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil pen en briefopener in originele (plated) cassette ca. 1900 18,5x2x6cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee decoratieve beschilderde tafellampen met empire stijl decor 2e helft 20e eeuw 82x55x35cm. Cond.: G

Bronzen penning, postduif
Resultaat: 800 EUR

Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U

Klarinet in koffer
Resultaat: 50 EUR

Oude Franse klarinet in originele koffer, gemerkt Excella S.M.L. Paris France in goede functionerende staat 11x37x18cm. Cond.: G

Bronzen sabel, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Sabel 19e eeuw met bronzen handgrip (3 stempels in de grip) B. 27 en olifant. In redelijke staat (oxidatie lemmet en schede) 99cm. Cond.: R

Franse oorkonde, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.

2 Antieke ezeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee schildersezeltjes ca. 1910; 1x plated bewerkt 19x15cm. en 1x metaal met krullen bewerkt 30x14cm. Cond.: G

Vogelkooitje
Resultaat: 290 EUR

Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G

Fotolijst + pennenhouder
Resultaat: 30 EUR

Art Deco Foto-schrijfset ca. 1930 verchroomd met foto en pen. In goede staat 21x24x6cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren weegschaal (10KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x55x21cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

Weegschaal + Messing wandarm
Resultaat: 10 EUR

1x Antieke weegschaal gemerkt Salteris Familyscale No 50, gemaakt van gietijzer met messing cijferblad ca. 1900 33xø24cm. en 1x wandkandelaar koper 2e helft 20e eeuw in barok vormgeving 38x25x21cm. Co...

Weegschaal
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) met koperen bak ca. 1900 in goede staat 24x43x10cm. Cond.: G

Staand lampje, glazen kapje
Resultaat: 15 EUR

Oude stalamp 2e helft 20e eeuw met beschilderd glazen kap en koper bewerkte voet 50x27cm. Cond.: G

Philips radio
Resultaat: 15 EUR

Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, model Bi-Ampli 32x15x20cm. Cond.: G

Ovale lijst
Resultaat: 15 EUR

Engelse ovale lijst ca. 1900 met bewerkte rand, beschilderd in mahoniehout effect. In originele staat 59x49cm. Cond.: G

2 Hollandse kalenders
Resultaat: 100 EUR

Twee oude jaarkalenders Holland; 1x KRO omroep 1932 44x28cm. en 1x van Rossel en Co, Amsterdam 1927, ontwerp Albert Hemelman 25x45cm. Cond.: R-G