Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bruin krat divers 2301
Bruin krat divers

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Crucifix 2406
Crucifix

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Blokkendozen 2712
2 Blokkendozen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collectie bladen, De Nederlandse leeuw 2078
Collectie bladen, De Nederlandse leeuw

Resultaat:

30 EUR

Haardstel + Schep 2122
Haardstel + Schep
Startprijs 10 EUR
Verkocht
2 Koperen wandplauqettes 2134
2 Koperen wandplauqettes

Resultaat:

50 EUR

Roodkoperen ketel + Zeef 2161
Roodkoperen ketel + Zeef
Startprijs 10 EUR
3 Delen divers 2246
3 Delen divers
Startprijs 10 EUR
Verkocht
3-Armige bronzen kandelaar 2260
3-Armige bronzen kandelaar

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Delen messing 2279
4 Delen messing

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Diverse brillen 2291
5 Diverse brillen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aansteker + sigarenknipper 2297
Aansteker + sigarenknipper

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bontjas, nerts 2314
Bontjas, nerts

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bordenrek 2321
Bordenrek

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bronzen lampevoet 2328
Bronzen lampevoet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, religieus 2331
Bronzen plaquette, religieus

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse sieraden 2359
Diverse sieraden

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Doos koperwerk 2368
Doos koperwerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Handgesneden masker 2423
Handgesneden masker

Resultaat:

10 EUR

Gefiguurzaagde wandverlichting 2424
Gefiguurzaagde wandverlichting
Startprijs 10 EUR
Staand lampje 2443
Staand lampje
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Kaarten 2445
Kaarten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kinderschoenen, vernikkeld 2465
Kinderschoenen, vernikkeld

Resultaat:

15 EUR

Krantenhouder 2474
Krantenhouder
Startprijs 10 EUR