Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Olielamp 2096
Olielamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 WMF vazen 2022
2 WMF vazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen sabel, 19e eeuw 2072
Bronzen sabel, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Sieradenkistje 2510
Sieradenkistje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Sabel 2537
Sabel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hanglamp met kapjes, ca. 1920 2139
Hanglamp met kapjes, ca. 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Lampen 2251
2 Lampen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Parelmoer doosje 2447
Parelmoer doosje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Messing kistje 2489
Messing kistje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2480
Staande petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Messing hanglamp 2018
Messing hanglamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2084
Bronzen hanglamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Radio 2174
Radio

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theekistje met inleg 2178
Theekistje met inleg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Barometer 2237
Barometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Smeedijzeren lamp 2322
Smeedijzeren lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Hollandse kalenders 2487
2 Hollandse kalenders

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Scheepspomp op plank 2508
Scheepspomp op plank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Inktstel, helm 2050
Inktstel, helm

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Viool 2167
Viool

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tafelopzet 2233
Tafelopzet

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Russische samovaar 2505
Russische samovaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke kraantjeskan 2284
Antieke kraantjeskan

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Kandelaren 2197
2 Kandelaren

Resultaat:

80 EUR