Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U
18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.
Hollandse 17e eeuwse bijbel anno 1690 door Hendrick & Jacob Keur Dordrecht en Marcus Doorwick Amsterdam in Compagnie. Bevat 6 landkaarten o.a; wereldkaart. Band is slecht, kaarten zijn redelijk tot go...
Enkelloops steenvuurgeweer, Oostenrijkse Werndl 1873 met stempels in de loop geslagen. Het wapen is in zeer goede originele staat, mechanisme functioneerd 133cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G
Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G
Oude korte sabel ca. 1900 met leeuwenkop, reservistenhoorn en eikels op de grip. Ebbenhouten grip, originele schede Monogram R.A. in zeer goede staat 70cm. Cond.: G
Bronzen empire stijl olielamp voet ca. 1850 (geëlectrificeerd). Bewerkt met slangen en Hermeskoppen 44xø15cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis van plated metaal, lichte oxidatie. Lemmet gemerkt F.W. Hollner Berlin 38cm. Cond.: G
Oude Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis, gemerkt Tiger Solingen. In goede originele staat 40cm. Cond.: G
Hollandse kwikbarometer ca. 1930 met eikenhouten kast in zeer goede staat 97x12x7cm. Cond.: G
Tibetaanse monnikenmuts 19e eeuw met zilverdraad en bloemmotief in zeer goede staat 25x22x18cm. Cond.: G
Bronzen godslamp ca. 1880 met vergulding in zeer goede originele staat 102xø34cm.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hagelschotgeweer met dubbele haan en bewerkte kolf in goede originele staat. Functies niet getest 120cm. Cond.: G
Oud messing vogelkooitje met speelmechaniek (vogeltje beweegt en fluit), mechaniek moet worden nagekeken (hapert) 30xø16cm. Cond.: G
Prachtige Franse 19e eeuwse onderscheiding "Republique Francaise 1870 Honneur Et Patrie" ø10 in zeer goede staat.
Twee Franse bronzen Neo-Gothische wandlampen . Rijk bewerkt met Gothische ornamentuur 20e eeuw in goede staat 39x40x30cm. Cond.: G
Tien 19e eeuwse rollen linnen in goede orginele staat .21x18x10cm. Cond.: G
Hoorn des Overvloeds ca. 1880 met bronzen voet en armatuur (Historisme, Grunderzeit). In zeer goede originele staat 37x27x16cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen 5- lichts- kandelaars ca. 1880,Louis Quinze stijl. Zeer goede staat, 51 cm., Cond.:G
Drie delen oud Japans cloisonne (emaille op koper) ca. 1920 met bloemdecor. In zeer goede originele staat 18,5xø11cm. en 13x23x15cm. Cond.: G
Grote Franse petroleumlamp met messing en porselein. Handbeschilderd bloemmotief. In zeer goede staat 67x17cm. Cond.: G
Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G
Sabel 19e eeuw met bronzen handgrip (3 stempels in de grip) B. 27 en olifant. In redelijke staat (oxidatie lemmet en schede) 99cm. Cond.: R
Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...
Antieke 19e eeuwse sabel, Pruisen, met bronzen heft en gegraveerd lemet R en kroon, in zeer goede originele staat. 81 cm.
Koperen 4-lichts hanglamp ca. 1900 met originele glazen kappen 55x70x65cm. Cond.: G
Twee decoratieve beschilderde tafellampen met empire stijl decor 2e helft 20e eeuw 82x55x35cm. Cond.: G
Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)
Bronzen kistje ca. 1900 met rondom tweedimensionale romatische afbeeldingen in zeer goede originele staat 7x12x10cm. Cond.: G
Antieke Duitse bronzen staande petroleumlamp, Grunderzeit Historisme. Staand op marmeren voet in zeer goede staat 67x22xø18cm. Cond.: G
Neo renaissance messing hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat 67x53x53cm. Cond.: G
Zware bronzen hanglamp ca. 1930 6-lichts in barok vormgeving 71xø66cm. Cond.: G
Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G
Frans 19e eeuwse Boulle theekist met binnendeksel, origineel slot en sleutel. In goede originele ongerestaureerde staat 11x11,5x11,5cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief, gems en eikebladeren. Hollandse mechanike, gemaakt door G.H.J. Baarslag Enschede 49x23cm. Cond.: G
Oude smeedijzeren hanglamp 1e helft 20e eeuw, in renaissance stijl. 114x80 cm., Cond.:G
Twee oude jaarkalenders Holland; 1x KRO omroep 1932 44x28cm. en 1x van Rossel en Co, Amsterdam 1927, ontwerp Albert Hemelman 25x45cm. Cond.: R-G
Zware messing scheepspomp met kraan, gemonteerd op iepenhouten plank. Vlotter onderin de pomp 71x37xø34cm. Cond.: G
Aparte messing inktpot met daarbij behorende briefopener ca. 1920 met opklapbare Romeinse helm. Tevens helm op briefopener. 2 Schroefjes missen 18xø18cm. en 26x5x1,5cm. Cond.: G
Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G
Zwaar bronzen tafelsierstuk in Jugendstil stijl met blauw glazen bloem 20e eeuw. Mooie kwaliteit 46xø17cm. Cond.: G
Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G
Zeldzame Empire kraantjeskan ca. 1810, zwart beschilderd met 2 landschappen aan zijkanten leeuwenkoppen. Koperen kraan. In goede originele staat 48x23x16cm. Cond.: G
Twee bronzen kaarskandelaars met gevijld schroefdraad (18e/19e eeuw?) 24,3x8,7x8,7cm. Cond.: G