Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tantalus 2024
Tantalus
Startprijs 200 EUR
Wandlampje met putti 2025
Wandlampje met putti
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Bronzen wierook vat 2026
Bronzen wierook vat

Resultaat:

45 EUR

6 Chinese bronzen gewichten 2027
6 Chinese bronzen gewichten
Startprijs 190 EUR
Verkocht
2 Antieke ezeltjes 2028
2 Antieke ezeltjes

Resultaat:

60 EUR

Hanglampje, 19e eeuw 2029
Hanglampje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
2 Cloisonne vazen 2030
2 Cloisonne vazen
Startprijs 250 EUR
Fossiel 2031
Fossiel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Tafelgong 2032
Tafelgong

Resultaat:

60 EUR

Kruis 2033
Kruis
Startprijs 175 EUR
Verkocht
3 Delen cloisonne 2034
3 Delen cloisonne

Resultaat:

150 EUR

2 Zwaardvis tanden 2035
2 Zwaardvis tanden
Startprijs 180 EUR
2 Zaagvis tanden 2036
2 Zaagvis tanden
Startprijs 220 EUR
Kroonlamp brons 2037
Kroonlamp brons
Startprijs 100 EUR
Huisaltaar ca. 1900 2038
Huisaltaar ca. 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Briefopeners 2039
2 Briefopeners

Resultaat:

60 EUR

Beeld als lamp 2040
Beeld als lamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Empire lampevoet 2041
Empire lampevoet

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Vogelkooitje, speelmechaniek 2042
Vogelkooitje, speelmechaniek

Resultaat:

170 EUR

Jugendstil lamp + kap 2043
Jugendstil lamp + kap
Startprijs 200 EUR
Tiffany lamp, bronzen voet 2044
Tiffany lamp, bronzen voet
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse oorkonde, 19e eeuw 2045
Franse oorkonde, 19e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Franse oorkonde, 19e eeuw 2046
Franse oorkonde, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Koperen samovaar 2047
Koperen samovaar
Startprijs 50 EUR