Messing heiligkruis 19e eeuw. Kerkelijk met vuurvergulde corpus 30xø16cm. Cond.: G
Oude kopergeslagen wanddecoratie 1e helft 20e eeuw met 17e eeuwse voorstelling van figuren in zeer goede staat 69x55cm. Cond.: G
Nieuwwaardig metalen pyramidevormig windlicht 82x31x31cm. Cond.: U
Antieke Duitse ijzeren mijnwerkerslamp (wolflampe) in originele staat Cond.: G
Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, krasjes op de kast 32x50cm. Cond.: R
Decoratieve schijnwerper, verchrooms met houten driepoot 21e eeuw 63cm. Cond.: G
Klein bronzen sluitgewicht naar 18e eeuws voorbeeld met 6 sluitgewichten 20e eeuw 5,5xø7cm.
Hollandse speculaasplank 19e eeuw met 4 voorstellingen in goede staat, lichte wormbeval 67x11cm. Cond.: G
Messing dameshandspiegel ca. 1900 met geslepen glas in zeer goede staat 29cm. Cond.: G
Staande klassieke lamp gemaakt van bronskleurig metaal 2e helft 20e eeuw in goede staat 64xø36cm. Cond.: G
Decoratieve staande spiegel van beschilderd metaal 2e helft 20e eeuw 69x30xø16cm. Cond.: G
Tiffany stijl glas in lood tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.
Franse Art Nouveau vergulde damesspiegel ca. 1900, prachtige vormgeving met pierrots en maan in zeer goede staat 22xø13cm. Cond.: G
Briefweegschaaltje met mahonie voet en 4 bronzen gewichten ca. 1900 in zeer goede staat 12x24x14cm. Cond.: G
Oud ijzeren miniatuurkanon 20e eeuw, zwart geschilderd met schrift RMI 46x20x17cm. Cond.: G
Oude Oosterse plated dekselpot met medailles met diverse voorstellingen 20e eeuw en boedhakop 17xø12cm. Cond.: G
Art Deco Foto-schrijfset ca. 1930 verchroomd met foto en pen. In goede staat 21x24x6cm. Cond.: G