Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Spiegel en bordenrek 2514
Spiegel en bordenrek

Resultaat:

10 EUR

Spiegeltje 2515
Spiegeltje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Staand lampje, glazen kapje 2517
Staand lampje, glazen kapje

Resultaat:

15 EUR

Staande lamp 2518
Staande lamp
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Staande spiegel 2519
Staande spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tibetaanse monnikenmuts 2520
Tibetaanse monnikenmuts

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tifanny lamp, vierkant 2521
Tifanny lamp, vierkant

Resultaat:

60 EUR

Tiffany lamp 2522
Tiffany lamp
Startprijs 50 EUR
Tiffany stijl hanglamp 2523
Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR
Tiffany stijl lamp kruis 2524
Tiffany stijl lamp kruis
Startprijs 90 EUR
Verguld spiegeltje 2525
Verguld spiegeltje
Startprijs 250 EUR
Wandrekje met Engelse koppen 2526
Wandrekje met Engelse koppen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Weegschaal 2527
Weegschaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Weegschaal + Messing wandarm 2528
Weegschaal + Messing wandarm

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Weegschaal, 2 messing schaaltjes 2529
Weegschaal, 2 messing schaaltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Weegschaaltje 2530
Weegschaaltje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Weegschaaltje 2531
Weegschaaltje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Weegschaaltje met gewichten 2532
Weegschaaltje met gewichten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Kanon 2534
Kanon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aziatische theedoos 2535
Aziatische theedoos

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Fotolijst + pennenhouder 2536
Fotolijst + pennenhouder

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Sabel 2537
Sabel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Blokkendozen 2712
2 Blokkendozen

Resultaat:

20 EUR