Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, muziekkapel en soldaten 14,8x9cm. Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, kijkje buurtschap Driene 14,7x9cm. Cond.: G
Album met diverse kaarten (ca. 100 stuks) o.a; Nederland, indië en stoomvaart kaarten
Twee albums met ca. 190 kaarten o.a; oorlog, kledendracht en streekkaarten.
Twee albums met ansichtkaarten ca. 190 stuks met beroemdheden en personen/modeportretten.
Album met 170 oude Hollandse prentbriefkaarten van gelderland Cond.: G
Zes postzegelalbums 1e helft 20e eeuw, hoofdzakelijk Duitsland, Suriname en Nederland. 99% gestempeld Cond.: R
Map met drukproeven diverse series Chris Lebeau + vervalsingen Sperati+ luchtpostbrieven Indië
Leuke kleine collectie postkaarten vooroorlogs o.a; koninklijk, Kathe Kruse etc., met en zonder postzegels. tevens diverse levenmiddelbonnen 1944 Cond.: G
Twee fotoalbums ca. 1900 in redelijke staat, deels met foto's 28x18x7cm. en 16x13x6cm. Cond.: R
Album met diverse kaarten (ca. 96 stuks) o.a; Vlaardingen en Dordrecht, oud en antiek
Kavel met 57 oude prentbriefkaarten Overijssel Cond.: G
Album met 105 Eerste-Dags-Enveloppes, vooral Suriname en Nederlandse Antillen. Cond.: G
Album met 256 oude prentbriefkaarten buitenland, hoodzakelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Diverse postkaarten Holland en buitenland 1e helft 20e eeuw en later Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, boeren op het land 9x13,9cm. Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, cafe Willem Hengelo 14x9,3cm. Cond.: G
Album met 200 oude prentbriefkaarten Holland; Drenthe, Groningen, Friesland Cond.: G
Postzegelalbum Nederland en Nederland Overzee 1899 t/m 1969
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, Enschedeseweg met cafe Frits 14,5x8,9cm. Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo schoorsteenveger 13,2x9cm. Cond.: G
Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, Enschedeseweg met huis Dr. Frank 14,7x9cm. Cond.: G
Zeldzame oude postkaart, Hubers Hengelo, huis aan de weg naar Carlshaven 15x9,5cm. Cond.: G
Antiek album met prenten en oude postkaarten uit diverse steden 1e helft 20e eeuw 38x21cm. Cond.: G
Album Nederland vanaf 1812 tot 1976 met samenhangend en legioenblok
Album met 200 oude prentbriefkaarten van Noord-Holland en Zuid-Holland Cond.: G
Album met 200 oude prentbriefkaarten Overijssel, oude o.a; Hengelo, Delden, Enschede etc. Cond.: G
Twee albums met 260 prentbriefkaarten van filmsterren o.a; Shirley Temple. Vele Duitse filmsterren etc. 50-er/60-er jaren. Allen zijn vastgeplakt Cond.: R
Verzameling Nederland, gebruikt van 1852 tot 1940. Niet compleet met zegels 1,2,3.
14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris
Afscheidcollage Zwolle, met vele postzegels, ansichtkaarten en handtekeningen. van ANVV Zwolle 1932
Stockboek België, met classic engros en diversen postfris na-oorlogs
Collectie België, w.o. Medaillons Leopold 1w.o. brugparen 10c, meervoudig (wisselende kwaliteit)-serie 1920 met opdruk,Eupen- veel stempels op tentoonstellingsbladen ansichtkaarten o.a. manneke pis, p...