Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 6-12cm. Cond.: G
Grote moderne glas-fusing Design bloemenvaas, bestaande uit 3 bewerkingslagen. Chip uit vaasmond 41x40x22cm. Cond.: R
Vijf delen kristal 20e eeuw o.a; 3 kleine karaffen en 2 bonbonschaaltjes 7-14,5cm. Cond.: G
Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G
53 Kristallen of glazen glazen o.a; Rosenthal, diverse setjes 20e eeuw in zeer goede staat Cond.: G
44 Delen glas Art Deco o.a; bowl-dekselpot, glazen, kommen, dekselschaal etc. in zeer goede staat Cond.: G
Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R
Negen oude wijnglazen 20e eeuw; 5x mondgeblazen roemers en 4x kleinere wijnglazen 13-20cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselschalen met amandelslijpsel; 1x minime randschade 18xø21cm. en 1x met scherf van dekseldop 30xø17cm. Cond.: G
Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw; 2x karaf (27xø22cm. en 26xø15cm.) en 1x schaal 6xø23cm. Cond.: G
Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 20e eeuw bestaande uit; 1 dekseldoos met goudkleurig decor (robijnkleurig) 9xø15cm. 1x rozekleurig half-ei vormig schaaltje 5,5x11,5x10cm. en 1x bonbonschaal met bloemen- en goudde...
5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G
Zeven delen glas en kristal 20e eeuw waaronder 5 gegraveerde glaasjes, 1 kristallen vaas (paarse kleur)en 1 amandelgeslepen kristallen karafje met stop 11-25,5cm. Cond.: G
Opaline glazen vaas met Jugendstil motief van een vrouw met zweepslag bloemen ca. 1900 28x9,3cm. Cond.: G
Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Oude kristallen tweekleurige facetgeslepen karaf met bloemmotief ca. 1930 in goede staat 21,5x14,5cm. Cond.: G
Twee opaline glazen vazen, handbeschilderd met een berglandschap, huis en edelweiss ca. 1890. In goede originele staat 28xø12cm.
Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G
Biedermeier kristallen natfruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw 11xø19cm. Cond.: G
Vijf waaier-kristallen drinkglazen 1e helft 20e eeuw H.: 14cm. Cond.: G
Vier delen Biedermeier kristal 19e eeuw met lichte beschadigingen ø13-ø21cm. Cond.: R
10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G
Zes waaier-kristallen glazen 1e helft 20e eeuw 11-12,5cm. Cond.: G
Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G
Antiek ruitgeslepen kristallen soezenschaaltje. Rand lichte chips 19,5x9x5cm. Cond.: G
Grote glazen design schaal op hoge voet 2e helft 20e eeuw met blauw geschulpte rand 18xø27cm. Cond.: G
Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G
Drie kristallen siervaasjes ca. 1930; 1x tweekleurig, 1x mat en glanzend en 1x luchtbellen 9xø6cm. Cond.: G
Grote kristallen siervaas ca. 1930 met rond slijpsel en sterrenslijpsel in zeer goede staat 26xø15cm. Cond.: G
Drie opaline glazen handbeschilderde siervazen met bloemendecor ca. 1880 in goede staat 23xø10cm. Cond.: G
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G
Twee delen oud waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x ovale schaal 8x23x11cm. (chips af), 1x dekseldoos 8x10x7cm. (minimale chips) Cond.: R-G
Vier delen glaswerk; 2x Geslepen karaf met stop ca. 1900, 1x geslepen schenkkannetje ca. 1920 en 1x persglazen schaaltje met zilveren rand 3,5-28cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G
Tien delen kristal 19e-20e eeuw; 2 karaffen en 1 vaas beschadigd, een karaf met zilveren rand rest in goede staat 10-27cm. Cond.: R-G
Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G
Antiek glazen bokaal met blauw en goud in bloemdecor. ca.1900, In zeer goede staat. 15x ø16 Cond.:G