Staf Beerten (Beverlo 1930 - ), olieverf op paneel, "De rechtvaardige rechters" (met boek en schilderij afgebeeld) 31x30cm. Cond.: G
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), aquarel op papier, eenden boven riviergezicht 36x28cm. Cond.: G
Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, terrier hond in interieur (oudere restauratie) 50x43cm. Cond.: R
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - Ede 1941), olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, boerenvrouw en berkebomen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G
Kees Maks ( Amsterdam 1876 - 1967), olieverf op linnen, clown (ook gesigneerd verso op origineel etiket) 9,5x14,5cm. Cond.: G
Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G
Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G
Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G
Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G
Henri Braakensiek 198 (Amsterdam 1891 - 1941), aquatint op papier, mannelijke atleet (gaatjes in papier) 29x23cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - Antwerpen), olieverf op linnen (maroufle), landschap bij Weesp 45,5x70cm. Cond.: G
J.A. Aamnes(of Hamnes?) onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, Denekamp herfstmorgen 61x51cm. Cond.: G
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G