Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Resultaat: 150 EUR

Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900

Ikoon, 3 heiligen ca. 1830
Startprijs 200 EUR

Drie heilige bisschoppen met Christus in de wolken. Russische icoon, 2e helft 19e eeuw

Ikoon, 3 heiligen, voor 1830
Resultaat: 180 EUR

Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd

Ikoon, Maria met Gods vader ca. 1830
Startprijs 375 EUR

Maria Magdalena met partriarch. Russisch omstreeks 1900

Schilderij, havengezicht
Startprijs 300 EUR

Monogram H.S. ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 54x45cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met beeld en boek (gaatjes) 50x60cm. Cond.: R

Ton Schulten
Startprijs 8.000 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.050 EUR

Jan te Wierik 1989, acryl op papier, abstracte compositie met mooie zilveren baklijst 70x64cm. Cond.: G

Lucebert
Startprijs 300 EUR

Lucebert V '68, zwarte inkt op papier, oliehaantje 20x29cm. Cond.: G

Lucebert
Startprijs 300 EUR

Lucebert mei '68 (Lubertus Jacobus Swaansdijk 1924 Amsterdam - 1994 Alkmaar) , zwarte inkt op papier, man in landschap 20x29cm. Cond.: G

Constant Artz, winter
Startprijs 750 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, wintergezicht bij avond met molen 24x18cm. Cond.: G

Karl Wagner, Hollandse haven
Startprijs 950 EUR

Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G

Theo Goedvriendt, Italië
Startprijs 450 EUR

Theo Goedvriendt (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Teormina Italië 65x44cm. Cond.: G

Antal Berke's, Parijs
Startprijs 300 EUR

Antal Berkes (1874 - 1938 Budapest), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met tram en figuren 50x70cm. Cond.: G

Wilton, bloemenverkoopsters
Resultaat: 200 EUR

Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G

W. Weinert
Startprijs 40 EUR

W. Weinert (Duitse school), olieverf op paneel, Duits vakwerkhuis in bergachtig landschap 35x40cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 15 EUR

Jan Bolderink 1999, aquarel op papier, abstracte compositie 58x42cm.

Litho Corneille, unique
Resultaat: 100 EUR

Guilliaume Corneille 1997 Nr. 104/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G

John Heartfield, fotocollectie
Resultaat: 80 EUR

John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G