Pieter Arie Nijgh 1941 (Wormerveen 1876 - Enschede 1959), olieverf op paneel, vaas met gemengde bloemen 32,5x27cm. Cond.: G
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U
J. Schunselaar (Enschede), olieverf op linnen, kleine plevier 13x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, landschap met figuren en kastelen (cracele) 92x42cm. Cond.: M
C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G
Fons van den Berg 1928 (Utrecht 1888 - 1937 Amsterdam), aquarel op papier, visser op steiger 23x15cm. Cond.: G
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op linnen, De hut van Mie (Gooi) 50x70cm. Cond.: G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelend kindje op strand met vele figuren op de achtergrond 18x24cm. Cond.: G
Maria van Regteren Altena, reproductie op papier, stilleven met bloemen 26x31cm. Cond.: G
Ton Ancone 2002 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), aquarel op papier, Twentse boerderij De Strookap 40x30cm. Cond.: G