13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Schilderij, Jaap Nefkens
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, Victor Schulte
Resultaat: 110 EUR

Victor Schulte (1887 - 1972 Düsseldorf), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 70x80cm. Cond.: G

2 Gravures
Resultaat: 110 EUR

Twee grote gravures Duitsland in bladgouden Jugendstil lijst; 1x naar een schilderij van W. Menzler 1896 en 1x naar een schilderij van E. Nitscky. Gedrukt door Haenstängl 98x77cm. Cond.: G

Schilderij, plasgezicht met eenden
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, boerin met kippen
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, Snijders
Resultaat: 100 EUR

Ets, Albrecht Dürer, heilige te paard
Resultaat: 100 EUR

Albrecht Dürer (1471 - 1528), omgeving van, ets op papier, heilige te paard 13x10cm. Cond.: G

Schilderij, Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

G.H.B. ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 30x24cm. Cond.: G

Kaart Oldenzaal
Resultaat: 100 EUR

Schilderij naar Rembrandt
Resultaat: 100 EUR

J.H. Mensink (naar Rembrandt), olieverf op linnen, interieur met twee figuren 50x70cm. Cond.: G

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Litho Corneille, unique
Resultaat: 100 EUR

Litho Corneille, unique
Resultaat: 90 EUR

Guilliaume Corneille 1997 Nr. 102/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G

Schilderij
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijsvermaak 30x24cm. Cond.: G

2 Oosterse schilderijen
Resultaat: 90 EUR

2 Oosterse schilderijen op geperst papier,Gouache, met paradijs vogels en bloemen.80x55 en 82x56 cm.,Cond.:G

Eberhardt, winterlandschap
Resultaat: 90 EUR

D.F. Eberhardt, pastel op papier, winters landschap 53x64cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 80 EUR

Jos Vos, de IJsselkade
Resultaat: 80 EUR

Jos Vos, olieverf op linnen, de IJsselkade bij Kampen 53x36cm. Cond.: G

Baiky 28, berglandschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd Baiky '28, impressionistisch berglandschap. Mooie kwaliteit 68x56cm. Cond.: G

Winterlandschap, goudkleurige lijst
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak met molen 25x20cm. Cond.: G

Tweeluik F. van Osch, landschap
Resultaat: 80 EUR

Pendant F. van Osch ca. 1940, olieverf op paneel, Twee Hollandse riviergezichten 31x21cm. Cond.: G

Schilderij, dames op strand
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met groot gezelschap 40x30cm. Cond.: G

Aqaurel, Krol
Resultaat: 80 EUR