13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Schilderij, L. Hamft
Resultaat: 20 EUR

L. Hamft 1942, pastel op papier, dorpsgezicht 41x38cm. Cond.: G

Schilderij, Hamilton
Resultaat: 20 EUR

Hamilton ca. 1950, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 32x50cm. Cond.: G

Dirk Harting, zelfportret
Resultaat: 20 EUR

Dirk Harting (Saratoga 1884 - Haarlem), mezzotint op papier, zelfportret nr. 12/8 Cond.: G 12x8cm.

Houtsnede P.W. N.R.V. 1936
Resultaat: 20 EUR

Houtsnede PW?, N.R.V. 1936, getiteld Montreaux, houtsnede op papier 39x19cm. Cond.: G

Schilderij, P. de Bruin
Resultaat: 20 EUR

P. de Bruin, olieverf op linnen, beek met berkeboom 30x40cm. Cond.: G

Aquarel J. Lusthusz
Resultaat: 20 EUR

J. Lusthusz, aquarel op papier, oude boerderij nabij vliegveld Enschede 39x29cm. Cond.: G

2 Oude litho's, Jansen en Bogman
Resultaat: 20 EUR

Twee oude litho's ca. 1930 (W.G.F. Jansen en Bogman), lithografie op papier 42x30cm. en 47x28cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven, zwarte lijst
Resultaat: 20 EUR

Monogram 1929, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Stadsplattegrond
Resultaat: 18 EUR

Stadsplattegrond gemeente Oldenzaal 19e-20e eeuw. Uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Lithografie op papier 17x21cm. Cond.: G

Kees Meyer
Resultaat: 15 EUR

Gravure, P. de Mare Fecit Chr. Chalon
Resultaat: 15 EUR

P. de Mare fecit 18e-19e eeuw, gravure op papier, boerenerf met figuren 11,5x16cm. Cond.: G

Rond schilderij, winter
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd rond wintergezicht ca. 1900, geschilderd op terracotta ø21cm. Is gebroken geweest en gelijmd.

Stoffen kunstwerk
Resultaat: 15 EUR

Apart stoffen ongesigneerd kunstwerk ca. 1980 46x31cm. Cond.: G

Ets, Pavril
Resultaat: 15 EUR

H. Pavril, ingekleurde ets op papier, Les Pins 14x20cm. Cond.: G

Gravure P.J. Arendzen
Resultaat: 15 EUR

Gravure Petrus Johannes Arendzen (Amsterdam 1846 - 1932 Hampstead), gravure op papier, voorstelling van Rembrandt 1641, 28x24cm. Cond.: G

Litho
Resultaat: 15 EUR

A. Pliesder Litho 04, lithografie op papier, vrouw in kledendracht 34x49cm. Cond.: G

2 Franse gravures 19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Gravure naar Adriaan van Ostade
Resultaat: 10 EUR

Houtskool tekening, F. Paalman
Resultaat: 10 EUR

F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Resultaat: 10 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

Schilderij, jongen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, jongen bij de branding 26x31cm. Cond.: G

Reproductie, A. Gusteiger
Resultaat: 10 EUR

A. Gusteiger, reproductie op papier, stilleven met bloemen 50x40cm. Cond.: G

Reproductie Esscher
Resultaat: 10 EUR

M.C. Esscher '33, reproductie op papier, branding bij nacht 25x34cm. Cond.: G