Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, portret van een man met een kruis 19x26cm. Cond.: G
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en 2 boeren 40x80cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1930, olieverf op linnen, handwerkende vrouw bij boerenhuisje met kippen 30x38cm. Cond.: G
A. Korver ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant (gecraceleerd en 1 plakker) 50x70cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, damesportret Pepita 24x30cm. Cond.: G
V. Hove ca. 1920, olieverf op linnen, oude dorpsstraat 32x24cm. Cond.: G
Ton Ancone 1996 (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, Frans dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
K. Bauer, olieverf op paneel, bloemstilleven 24x30cm. Cond.: G
Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G
W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G
Twee stillevens van K. Bauer, olieverf op paneel, 1x rozen en 1x viooltjes 19x24cm. Cond.: G
Ferdinand Willaert Belgische school ( Gent 1861 - 1938), olieverf op linnen, havenkade in de nacht met stoomboot 40x50cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee mezen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, twee vogels op een tak 30x40cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, vaas met bloem 35x45cm. Cond.: G
Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, hoenderhof met haan en kippen 30x40cm. Cond.: G
Icoon voorstellend God de vader met scepter, 3 engelen en Heilige geest in de vorm van een duif. Russisch ca. 1900
Wijnand Bastiaan van Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, landschap met rivier in de Haagse School stijl 54x38cm.
F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven op tafel in 18e eeuwse stijl 30x40cm. Cond.: G