Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, Vertin 1003
Schilderij, Vertin

Resultaat:

2.550 EUR

Verkocht
Evert Moll 1070
Evert Moll

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Schilderij, A.J. Zwart 1033
Schilderij, A.J. Zwart

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Studieboekje schilder, 19e eeuw 1237
Studieboekje schilder, 19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, Knikker 1041
Schilderij, Knikker

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Schilderij, stalinterieur 1031
Schilderij, stalinterieur

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gesigneerd (N. v. de Waay) 1400
Gesigneerd (N. v. de Waay)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schilderij, gesigneerd Bosboom 1008
Schilderij, gesigneerd Bosboom

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Leickert 1110
Schilderij, naar Leickert

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Sepia, boslandschap met schuur 1190
Sepia, boslandschap met schuur

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Evert Moll 1007
Evert Moll

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Corneille, houten sculptuur 1086
Corneille, houten sculptuur

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
A.J.Zwart 1224
A.J.Zwart

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Pantok Rafex 1268
Pantok Rafex

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Schilderij naar A. Pieck 1422
Schilderij naar A. Pieck

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
J.F.Hoppenbrouwers 1107
J.F.Hoppenbrouwers

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
John Elzinga, Eernerwoude 1281
John Elzinga, Eernerwoude

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Corneille sculptuur, kat 1192
Corneille sculptuur, kat

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 17e-18e eeuw 1001
Ongesigneerd 17e-18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, Anton Heyboer 1044
Schilderij, Anton Heyboer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Klein 1488
Schilderij, J. Klein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Gien Brouwer 1027
Schilderij, Gien Brouwer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Wouterus 1144
Schilderij, naar Wouterus

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
52 Kaarten plattegronden 1185
52 Kaarten plattegronden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Gravures, 18e eeuw 1387
6 Gravures, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Jacobsen 1433
Schilderij, Jacobsen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Wouterus 1103
Schilderij, naar Wouterus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Atlas van China + kaart 1459
Antieke Atlas van China + kaart

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ingekleurde ets 1064
Ingekleurde ets

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Opdenhof 1128
Schilderij, naar Opdenhof

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Franse School 1312
Franse School

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Groot schilderij, dorpsgezicht 1053
Groot schilderij, dorpsgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Litho, Corneille 1976 1196
Litho, Corneille 1976

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Pit van Loo 1217
Schilderij, Pit van Loo

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Schilderij, panoramisch 1318
Schilderij, panoramisch

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Heyboer, danseres 1149
Heyboer, danseres

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Schilderij, jacht concours 1140
Schilderij, jacht concours

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Schilderij, romantische voorstelling 1137
Schilderij, romantische voorstelling

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
W.J. Pasman 1014
W.J. Pasman

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, danseres 1297
Onduidelijk gesigneerd, danseres

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Jan v.d. Hurk 1340
Schilderij, Jan v.d. Hurk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wintergezicht, 20e eeuw 1371
Wintergezicht, 20e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
van Trirum, poezen 1491
van Trirum, poezen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wilton, bloemenverkoopsters 1519
Wilton, bloemenverkoopsters

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. van Loope 1444
J. van Loope

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ikoon, 3 heiligen, voor 1830 1507
Ikoon, 3 heiligen, voor 1830

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
A. Höppner 1442
A. Höppner

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
H.X. Lager 1062
H.X. Lager

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, G. Krol 1377
Schilderij, G. Krol

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Strand 1139
Strand

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, havengezicht 1351
Schilderij, havengezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ikoon, klein 1365
Ikoon, klein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wintergezicht, monogram 1368
Wintergezicht, monogram

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Map diverse grafiek, etsen etc. 1381
Map diverse grafiek, etsen etc.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Viggo Langer 1410
Viggo Langer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij naar Modigliani 1411
Schilderij naar Modigliani

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
John Heartfield, fotocollectie 1434
John Heartfield, fotocollectie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. van Syben de Maroye 1479
E. van Syben de Maroye

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ikoon, Maria kind + 2 heiligen 1505
Ikoon, Maria kind + 2 heiligen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Impressionistisch schilderij 1120
Impressionistisch schilderij

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
9 Gravures J.P. Wisselingh 1380
9 Gravures J.P. Wisselingh

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij, Maria Wandscheen 1239
Schilderij, Maria Wandscheen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
T. Spinks, The Moors 1038
T. Spinks, The Moors

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Leonardo Pizzanelli 1447
Leonardo Pizzanelli

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig., vrouw met schapen 1156
Onduidelijk gesig., vrouw met schapen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Marinus Heyl, bosgezicht 1203
Marinus Heyl, bosgezicht

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, winterlandschap 1170
Schilderij, winterlandschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, gesig. Gabriel 1206
Schilderij, gesig. Gabriel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, P. v. Zijl 1209
Schilderij, P. v. Zijl

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Leon Danchin, ets jachthonden 1397
Leon Danchin, ets jachthonden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Impressionistisch schilderij 1108
Impressionistisch schilderij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Impressionistisch schilderij 1112
Impressionistisch schilderij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, Jaap Nefkens 1118
Schilderij, Jaap Nefkens

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, Victor Schulte 1313
Schilderij, Victor Schulte

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Gravures 1329
2 Gravures

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, plasgezicht met eenden 1016
Schilderij, plasgezicht met eenden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1045
Schilderij, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, boerin met kippen 1047
Schilderij, boerin met kippen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Snijders 1058
Schilderij, Snijders

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ets, Albrecht Dürer, heilige te paard 1157
Ets, Albrecht Dürer, heilige te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Amsterdam 1235
Schilderij, Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kaart Oldenzaal 1294
Kaart Oldenzaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij naar Rembrandt 1314
Schilderij naar Rembrandt

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1496
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Litho Corneille, unique 1530
Litho Corneille, unique

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Litho Corneille, unique 1161
Litho Corneille, unique

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij 1291
Schilderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Oosterse schilderijen 1445
2 Oosterse schilderijen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eberhardt, winterlandschap 1466
Eberhardt, winterlandschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij 1143
Schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jos Vos, de IJsselkade 1172
Jos Vos, de IJsselkade

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Baiky 28, berglandschap 1181
Baiky 28, berglandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Winterlandschap, goudkleurige lijst 1205
Winterlandschap, goudkleurige lijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tweeluik F. van Osch, landschap 1251
Tweeluik F. van Osch, landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, dames op strand 1280
Schilderij, dames op strand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Aqaurel, Krol 1304
Aqaurel, Krol

Resultaat:

80 EUR