Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...
Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.
Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.
Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.
Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.
Multi color ring WG 585/000 bezet met diverse edelstenen en diamant ca. 0.1 crt., ringkop 22x16 mm., ø 56, ca. 3.8 gr.
Collier van gefac. robijn 3-7 mm., met magneet sluiting GG 375/000, L.45cm., 26.9 gr.
Ring WG 585/000, bezet met een ovaal gefac.10x8 mm.en 2 rond gefac.ø 3,5 mm. apetieten. ø 56.5 ca. 3.9 gr.
Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.
Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.
Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.
Uniek opalen stuk; opaliserende zeemossel op vloeistof afkomstig uit Australië.
Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..
Set zilver 925/000 bestaande uit ketting met hanger en oorstekers/hanger. Ketting L.45 cm., hanger 39x34 mm. oorstekers 33x23 mm., bezet met totaal 4.67 crt. saffieren (1x8mm.,2x5mm., 104x1.5 mm.) ca...
Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.
Broche GG 333./000 met een gefac. saffier en 2 orient parels, L 36 mm.
Ketting RG 333/000 met een ronde en druppelvormige gefac. peridot en 4 orient parels, 22mm., L.41 cm., 5.1 gr.
Hollands zilveren chatelaine aan jasseroncollier met schuifton 835/000, MT: onduidelijk ca. 42gr. Cond.: U
Collier van witte gefac. opaal L.48.5 cm., ø18mm., Magneet kogelsluiting zilver 925/000 verguld. ca. 211 gr. Voormalige verk.prijs € 240.- van de maker: Katja Ebstein
Apart antiek kroonzakhorloge met uurwerk aan de voorzijde en opengewerkte stopwatch aan de achterzijde ca. 1900.ø5cm. met secondenaanduiding.
Twee antieke spoorweghorloges ca. 1900; 1x Railway Regelateur Lever, made in Italië en 1x Roskopf patent, ø5cm.
Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47
Brede zilveren slavenarmband 18mm. Aan de bovenzijde bewerkt en gegraveerd. Baksluiting en veiligheidsketting ca. 28gr. Cond.: U