Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Antieke sieraden
Resultaat: 20 EUR

Twee sieraden ca. 1900; 1x Art Nouveau Gesp met monogram T.B. en 1x Sterling zilveren krokodil ring .

Kavel
Resultaat: 25 EUR

Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.

Islamitische gebedsketting
Resultaat: 25 EUR

Islamitisch zilveren gebedskettinkje ca. 11gr.

Amet./parel collier
Resultaat: 25 EUR

Amethist-parel collier 8-12mm., L. 46cm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca.42.6 gr.

Doosje met 9 camee
Resultaat: 25 EUR

Doosje met 9 antieke Camee 0,5-3,5cm. (1x lakzegel) Cond.: G

30 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 20 sieraden, diverse hangers. Antiek, Art Deco en later

17 Broches
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 17 broches, antiek, Art Deco en later

17 Broches/spelden
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 17 broches en/of spelden 1e helft 20e eeuw en later

5 Delen sieraden
Resultaat: 25 EUR

5 Deel sieraden, broche, oorstekers, hanger en ring.

Zakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Apart antiek kroonzakhorloge met uurwerk aan de voorzijde en opengewerkte stopwatch aan de achterzijde ca. 1900.ø5cm. met secondenaanduiding.

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee Engelse antieke zakhorloges met snek; 1x zilver, balans defect met snek, gemerkt Waltham Mass en 1x plated met snek en defect uurwerk (verder redelijke staat) beide met seconden aanduiding, een m...

Koningsketting
Resultaat: 30 EUR

Koningsketting L.50 cm., ø 6mm., staal verguld D Orata von FBM, ca. 74.7 gr.

Carneool hanger GG
Resultaat: 30 EUR

Hanger GG 585/000 met een carneool. L. 4 cm.

Zilv. oorbellen en broche
Startprijs 30 EUR

Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U

Set 4 parelarmbanden
Resultaat: 35 EUR

Set van 4 kweekparel armbande, 5-8.5mm., in de kleur wit,creme en roze, 19-21 cm., een armband op elastiek br.31 mm., 3 armbanden sluiting zilver 925/000. ca. 74.8 gr.

Y-collier parel/turkoois
Startprijs 30 EUR

Y-collier multi color,zilver 925/000 bestaande uit parels en groene turkoois L.48 cm., 40.3 gr.

Barnsteenpijpje
Startprijs 30 EUR

Sigaren-mondstuk ca. 1900 met roodbruin transparant mondstuk en gouden sierrand in origineel foudraal 3x7,5x2,5cm. Cond.: G

Diamant ring zilv.
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met 0.08crt. zwarte diamanten.Decoratief. ø 53, ca. 3.8 gr.

8 Oude sieraden
Resultaat: 80 EUR

Acht oude sieraden waarbij antieke ringen en hangers

7 Halskettingen met hangers
Resultaat: 30 EUR

Zeven oude halskettingen met hangers

15 Sieraden (armbanden)
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 15 sieraden (armbanden) 1e helft 20e eeuw en later

7 Oude sieraden
Resultaat: 30 EUR

Zeven oude sieraden o.a; spelden en gesp

Kavel
Startprijs 30 EUR

Kavel bestaande uit een ring ø64 bezet met een citrien, en 3 paar oorhangers bezet met citrien, vuuropaal en rookkwarts. zilver 925/000 ca. 19.6 gr.

2 Oude stopwatches
Resultaat: 30 EUR

Twee oude verchroomde stopwatches; 1x gemerkt Leonidas 7 jewels Footbal ø5,5cm. en 1x Lemania ø5cm.