KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
5-Persoons Duits Bavaria moccaservies (Kronesten) met gouddecor 2e helft 20e eeuw 12-18cm. Cond.: G
Oud keramieken schenkkannetje, gemerkt Otto Meier Bremen (na 1945), rood/groen verlopen glazuur 15xø13cm. Cond.: G
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Fayence kip, 2e helft 20e eeuw, ge,merkt:E.Palamar. 19x18x11cm., Cond.:G
Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5
13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R
Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)