14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

12 Beeldjes KPM, jaargetijden 6003
12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1495
Onduidelijk gesigneerd

35 EUR

Ca. 100 Postkaarten Brabant 2701
Ca. 100 Postkaarten Brabant
Startprijs 75 EUR
Onis Schütz 1247
Onis Schütz
Startprijs 150 EUR
Zeefdruk, Herman Brood 1257
Zeefdruk, Herman Brood
Startprijs 200 EUR
Schilderij, A. Roth 1260
Schilderij, A. Roth

90 EUR

A.M. Nr. 370 3008
A.M. Nr. 370
Startprijs 100 EUR
Borduurset 1771 1058
Borduurset 1771

10 EUR

Pop, K.W. (Konig Wernicke) 3017
Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Startprijs 60 EUR
Pop 3042
Pop
Startprijs 240 EUR
Gravure 1767 1181
Gravure 1767

25 EUR

3 Poppen Duitsland 3023
3 Poppen Duitsland

60 EUR

E.A. Kelinger, vissersboten 1299
E.A. Kelinger, vissersboten

35 EUR

4 Schaalmodellen 1:18 3047
4 Schaalmodellen 1:18

20 EUR

Meissen vaas 6016
Meissen vaas

75 EUR

12x Royal Copenhagen plates 6204
12x Royal Copenhagen plates

50 EUR

C. Wittkorski 1315
C. Wittkorski

80 EUR

P. van Loo 1333
P. van Loo

125 EUR

3 Fam. Rose borden, 18e eeuw 6417
3 Fam. Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR