Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...
Ring GG 585/000, slagmodel met daartussen 9 briljanten, 0.40 crt, gezet in losse zetkasten. De middelste steen staat iets hogerop. ø 53, ca. 4,4 gr.
Streekbroche, GG 585/000, ovaal model met een sterbewerking midden met parel en onderaan kwarstjes, ca 3,5 mm, ca 6,7 gr.
RIng GG, 585/000. Brede fantasiering met diverse railszettingen bezet met 32 briljant geslepen diamanten, 1,00 crt. SI/P W. ø 56, 7,8 gr.
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.
Zilveren armband met kala koppen, scharnierende schakels en middenstuk. Deze armband werd gebruikt tijdens huwelijken en gedragen op de bovenarm van de vrouw ca. 33gr. L.: 18,5cm., Cond.: G
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U
Chatelaine WG 750/000, met briljanten ca. 0,50 crt SI/W,GW. Lengte 60mm, 7,1 gr.
Chatelaine oorhangers WG met briljanten ca. 1,00 crt, SI/GW-W. Lengte 45 mm. 10,9gr.
Ring WG 585/000 met 2 rijen met 7 briljanten, totaal 0.28 crt. gezet n poten. ø 47, ca. 2,2 gr.
Ring WG, 585/000, massief hoogopstaand model met een briljant 0.24 crt. ø 57, ca. 6,1 gr.
Ring WG 585/000, bloemmotief. In het midden zit een briljant geslepen diamant gezet in een 6 poot-chaton. Daaromheen zitten 6 blaadjes met 6 wat kleinere briljant geslepen diamanten. Totaal diamantgew...
Ring GG 585/000, met in het midden een witgouden ronde zetting waarin een briljant geslepen diamant van 0.15 crt. SI/P W zit. Aan weerszijden van de middensteen zitten 2 briljant geslepen diamanten va...
Elegante GG ring, 585/000, met 25 briljanten, ca 0.50 crt. P/W, gezet in een ruitvormige witgouden zetting. ø 55, ca. 3,6 gr.
Briljant ring WG 585/000, met een briljant ca. 3,11 crt getint wit M/P1 en briljanten totaal ca. 1,15 crt W/SI. ø 50 ca. 6,3 gr.