Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.
Franse hanglamp ca. 1900, gedeeltelijk brons in Louis Seize stijl. 4-Lichts met originele glazen kappen in zeer goede staat 93x53x53cm.
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R
Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R
Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede originele staat 38x36cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G