Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Cor Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnene, boerenhoeve met boerin en twee koeien 30x60cm.
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R
Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, bij Juan Les Pins Zuid Frankrijk 40x80cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, houtvesters bij avond 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Corot 19e eeuw, Babison stijl, oude bedoeking, wegens cracele 42,5x27,5cm. Cond.: R-G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Frits Goosen (Hilversum 1943), olieverf op linnen, wintergezicht met schuren in de bergen 50x70cm. Cond.: G
Jan Voerman senior (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op paneel, landschap bij avond met paarden (lichte beschadigingen) 54x32cm. Cond.: G
Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.
Willem Maris Hage (Den Haag 1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Icoon, Christus met kelk en heilig brood, Oost-Europees 19e eeuw ,35x25cm.Cond.: M
Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G