Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G
3 Chinese bronzen figuren, 20e eeuw,: Geluk, Rijkdom en Gezondheid.
Antiekbronzen figuur, ca.1900, voorstellende een liggende hond/wolf op marmeren voet, Ongesigneerd. 28x34x20cm. Cond.G
Compositie metalen beeld ca. 1890 "Echo des Mers par Guillemin". Vrouwenfiguur met schelpen in de handen (1 schelp zit los) 53cm. Cond.: G
Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:
Grote antieke marmeren pendule, ca.1880, wit marmer met grijs marmer (bewerkt), 8-daags uurwerk (lichte chips van marmer) 32x55x22cm.,
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G